Вшанування ветеранів профспілкового руху на Запоріжжі

Вшанування ветеранів профспілкового руху на ЗапоріжжіУ затишний, сонячний осінній день 1 жовтня в Будинку профспілок Запорізької облпрофради відбулася зустріч з ветеранами профспілкового руху.

Колишніх працівників апаратів обласної ради профспілок, комітетів обласних галузевих профспілкових організацій привітав голова Запорізької обласної ради профспілок В.М. Сластьон, голови обласних організацій працівників освіти і науки, культури, металургійної та гірничовидобувної промисловості, сільгоспмашинобудування, будівельної промисловості.

Своїми спогадами та думками про сьогодення і майбутнє профспілок поділилися сивочолі, але сповнені наснаги і енергії, ветерани профспілкового руху.

Після частування ветерани розійшлися по своїм галузевим обкомам, де свято продовжилося в рідних стінах, серед колег і однодумців.

Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України була одним із активних учасників організації і підготовки цього свята.
Відзначення Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана в Україні стало доброю традицією в обласній організації та її осередках.

У 2010 р. проведено обласний конкурс стіннівок «Наш ветеран». Щорічно до цього свята соціального спрямування комітетом обласної, радами районних, міських організацій, профспілковими комітетами ВНЗ проводяться зустрічі з ветеранами праці, профспілкового руху, надається матеріальна допомога.

Щиро, вдячно, привітно зустрічають в цей день своїх ветеранів і первинки навчальних закладів. Квіти, концерти, частування, спогади в рідному закладі, якому віддано стільки енергії, зусиль, духовних надбань, щасливих і незабутніх років творчості, надихають ветеранів, наповнюють їх серце добром і вдячністю, додають наснаги і здоров’я.

Вшанування ветеранів відбувається напередодні професійного свята – Дня працівників освіти. І як людині життєво необхідні врожайні дари осені, так нам потрібен величезний життєвий, освітянський і громадський досвід наших старших колег.


Запорізька обласна організація Профспілки


Вшанування ветеранів профспілкового руху на ЗапоріжжіВшанування ветеранів профспілкового руху на Запоріжжі

Вшанування ветеранів профспілкового руху на ЗапоріжжіВшанування ветеранів профспілкового руху на Запоріжжі

Схожі публікації


Догори