Звернення до членів профспілок з нагоди дня Міжнародної солідарності трудящих

Звернення до членів профспілок з нагоди дня Міжнародної солідарності трудящих
Шановні спілчани!
Шановні ветерани праці і профспілкового руху!

Традиційно День міжнародної солідарності трудящих – 1 Травня є святом людей праці, яке згуртовує їх навколо профспілок та єднає у відстоюванні своїх соціально-економічних прав та інтересів, передусім на працю.

У складній соціально-політичній та економічній ситуації Федерація профспілок України, членські організації залишаються вірними захисниками людини праці, послідовно виступаючи за соціальну справедливість у суспільстві, підвищення соціальних стандартів, належні і безпечні умови праці.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо забезпечити дотримання конституційних прав громадян України, збереження і розвиток нашої незалежної суверенної держави.

Закликаємо Вас, дорогі спілчани, усіх, кому не байдужа власна доля, майбутнє наших дітей і онуків, хто вболіває за цілісність та незалежність України, незважаючи на різні політичні та релігійні переконання, взяти активну учать у заходах, присвячених Дню міжнародної солідарності трудящих, під гаслом: «Профспілки – за єдину Україну, мир і злагоду в суспільстві, поліпшення добробуту людей».

Президія Федерації профспілок висловлює впевненість, що першо¬травневі заходи відбудуться організовано, сприятимуть вирішенню нагальних соціальних проблем, послужать зміцненню авторитету профспілкового руху в Україні.

Нехай щедре тепло весняних днів наповнить вас натхненням і оптимізмом, подарує бадьорий, радісний настрій і додасть сил для нових звершень.

Здоров’я, щастя Вам і вашим родинам, шановні спілчани, впевненості у власних силах, принциповості у відстоюванні трудових, соціально-економічних прав та інтересів!

Президія Федерація профспілок України
0
29 квітня 2014
3 916

Схожі публікації


Догори