Виважені рішення розширеної президії – результат плідної роботи

Виважені рішення розширеної президії – результат плідної роботи13 лютого 2014 року в Будинку профспілок м. Запоріжжя відбулося розширене засідання президії комітету обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. У його засіданні взяли участь голови районних, міських організацій Профспілки, первинок вищих навчальних закладів.

Одним із головних питань порядку денного засідання стало обговорення питання за участю голови Запорізької обласної ради профспілок В.М. Сластьона поточної ситуації та дій профспілок на сучасному етапі, відповідної постанови президії ФПУ від 30.01.2014 року.

Учасники зібрання підтримали пропозиції президії ФПУ по вирішенню суспільно-політичної ситуації в країні, проведенню Всеукраїнської профспілкової дискусії про сучасні завдання та цілі профспілкового руху.

Постановою розширеного засідання президії прийнято рішення про обговорення постанови та пропозицій ФПУ в первинках та профгрупах в напрямку переоцінки наявних традиційних можливостей профспілок, їх ролі в сучасному українському суспільстві.

Питання про організаційне зміцнення та динаміку членства в обласній організації Профспілки в 2013 році стало об’єктом серйозного аналізу та зацікавленого обговорення, визначення шляхів удосконалення роботи на основі мотиваційних складових.

Учасники засідання уважно сприйняли і взяли активну участь у обговоренні питання щодо фінансування галузі освіти в Держбюджеті 2014 року та дій виборних профспілкових органів усіх рівнів у цьому напрямку, а також стосовно встановлення розміру посадового окладу працівників за І тарифним розрядом Єдиної тарифної сітки.

Розширеною президією було прийнято низку постанов, затверджено ряд положень про заходи, які присвячуються 75-річчю заснування обласної організації Профспілки, що відзначається в 2014 році. Це конкурс на кращу первинну профспілкову організацію, фотоконкурс, ІV спартакіада працівників загальноосвітніх навчальних закладів.

Продовжуючи курс на комп’ютеризацію, президією вирішено питання про придбання комп’ютерної техніки 5 районним організаціям Профспілки та ППО педагогічного коледжу.

Учасниками розширеного засідання президії обговорено питання проведення семінарів для профспілкового активу з питань організації звітно-виборної кампанії в первинних профспілкових організаціях області, розглянуті питання виконання профбюджету обласної організації в 2013 році, організацію бухгалтерського обліку та облікову політику , результати ревізії фінансово-господарської діяльності.

Результатом плідної роботи, змістовного обговорення питань стали виважені рішення і постанови.

Головам районних, міських організацій Профспілки, ППО ВНЗ на кожну первинку роздано інформаційно-вітальні листівки для профспілкових куточків з нагоди 75-річчя заснування обласної організації Профспілки.

За вагомий багаторічний особистий внесок в розвиток освітянського профспілкового руху в області, з нагоди особистого ювілею голову обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Надію Гринь народжено нагрудним знаком ФПУ «Заслужений працівник профспілок України». Нагороду вручив голова Запорізької облпрофради, член президії ФПУ Віктор Сластьон, підкріпивши з теплими вітаннями та щирою подякою.


Запорізька обласна організація Профспілки


Виважені рішення розширеної президії – результат плідної роботи

Схожі публікації


Догори