Розширене засідання президії комітету Запорізької обласної організації Профспілки

Розширене засідання президії комітету Запорізької  обласної організації ПрофспілкиНапередодні Міжнародного дня солідарності молоді 23 квітня 2013 року в малому залі обласної ради профспілок відбулося розширене засідання президії Запорізького обласного комітету Профспілки.

Головним питанням стало підведення підсумків вивчення стану соціально-економічного забезпечення та захисту осіб, що навчаються – членів Профспілки в Запорізьких національному та національному технічному університетах. Роботу ППО студентів, аспірантів, докторантів ЗНТУ та об’єднаної ППО ЗНУ з цього напрямку статутної діяльності визнано задовільною.

Заслухавши та обговоривши підсумкову інформацію заступника голови Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Юдіна Ю.І., розширена президія відзначила роботу постійної комісії обласного комітету з питань роботи з молоддю і студентами по методичному і інформаційному забезпеченню профкомів студентських первинок та студентських секторів профкомів об’єднаних ППО з питань соціально – економічного забезпечення та захисту осіб, що навчаються, ПК ППО студентів ЗНТУ з питань співпраці з стипендіальною комісією, адміністрацією студентського містечка, санаторієм-профілакторієм, ПК ППО ЗНУ з питань громадського контролю за станом соціального забезпечення осіб, що навчаються, пільгових категорій.

Первинкам ВНЗ постановою президії рекомендовано визначити питання соціально – економічного забезпечення та захисту осіб, що навчаються, пріоритетними у своїй діяльності та забезпечити системний громадський контроль з обговоренням його результатів на засіданнях виборних профспілкових органів та відповідних профільних комісій, роз’яснення студентам положень чинного законодавства, нормативно-інструктивних документів щодо їх прав, шляхів їх реалізації через систему профспілкового навчання, профспілкові збори і заходи.

З метою узагальнення і поширення перспективного досвіду ППО ВНЗ області з цього напрямку статутної діяльності було вирішено у вересні провести конкурс відео презентацій.

На розширеному засіданні президії також розглянуто питання про стан виконання вимог Закону України «Про охорону праці», колективно - договірних зобов’язань та здійснення профспілковими органами громадського контролю щодо створення безпечних умов праці в закладах та установах Веселівського і Заводського районів.

Відповідні питання традиційно розглядаються щорічно на квітневих президіях комітету у зв’язку з відзначенням Всесвітнього дня охорони праці.
У вивченні обох вищезазначених питань та підготовці матеріалів на президію активну участь взяли постійні комісії обласного комітету Профспілки.
Це стосувалось і питання організації оздоровлення і відпочинку членів Профспілки, дітей та підлітків влітку 2013 року. Питання викликало зацікавлене обговорення.

Розширена президія обговорила пропозиції, запропоновані плани заходів і прийняла постанову про участь обласної організації Профспілки в заходах до Дня Міжнародної солідарності трудящих -1 Травня, 68 річниці Перемоги та 95 річниці технічної інспекції праці профспілок.

У роботі розширеної президії взяв участь начальник Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області Четвертак С.І.
Плідна робота, широке зацікавлене обговорення питань порядку денного в результаті призвели до прийняття ґрунтовних виважених рішень – постанов президії.

Постійна комісія з інформації та зв’язків зі ЗМІ Запорізького обкому Профспілки


Розширене засідання президії комітету Запорізької  обласної організації Профспілки    Розширене засідання президії комітету Запорізької  обласної організації Профспілки

Розширене засідання президії комітету Запорізької  обласної організації Профспілки    Розширене засідання президії комітету Запорізької  обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори