Грудневі засідання виборних профспілкових органів Запорізької обласної організації Профспілки

Грудневі засідання виборних профспілкових органів Запорізької обласної організації Профспілки18 грудня 2012 року в Запорізькій обласній організації Профспілки традиційно пройшли засідання президії та пленум комітету обласної організації.

На засіданні президії було розглянуто низку важливих питань внутріспілкової статутної діяльності: підсумки навчання профспілкового активу та роботи з профспілковим резервом в 2012 році, звіт про роботу постійної комісії комітету з питань колективно-договірного регулювання трудових, соціально-економічних відносин, стан виконання окремих постанов президії комітету та ЦК Профспілки.

Основними питаннями УІ пленуму обкому Профспілки стало виконання обласної галузевої угоди на 2011-2012 роки та укладанням нової угоди на 2013-2015роки.
Цьому передувала велика робота по збору інформації, підготовці аналізу стану виконання чинної угоди та розробці проекту нової.

У підготовчому процесі активно задіяні обидві сторони соціального партнерства. Зі співдоповідями на пленумі виступили начальник управління освіти і науки Запорізької ОДА О.Г. Вєрозубов та голова обласної організації Профспілки Н.І. Гринь.

Учасники пленуму відмітили, що обласне управління освіти і науки, управління освіти в містах, відділи освіти в районах, районні, міські організації Профспілки, первинні профспілкові організації вищих навчальних закладів провели значну роботу по виконанню положень обласної галузевої угоди, територіальних угод і колективних договорів, спрямовану на забезпечення своєчасної, в повному обсязі виплату заробітної плати, доплат і надбавок, правовий та соціально-економічний захист, задоволення культурних, духовних потреб членів Профспілки.

Сторонами угоди в ході атестації управлінь і відділів, закладів освіти, громадського профспілкового контролю, юридичних консультацій забезпечено системний контроль виконання положень угод та колективних договорів.

Із 179 пунктів 9-ти розділів обласної угоди виконано 152 (85%), виконано частково –24 (13%), не виконано – 3 (2%).

Проект нової угоди, розроблений спільною комісією обласного управління освіти та обласного комітету Профспілки, завчасно надіслано до районних,міських організацій Профспілки, ППО вищих навчальних закладів для обговорення, внесення змін і доповнень. Нова угода на 2013-2015 роки була узгоджена з Галузевою. У неї було внесено значні зміни та доповнення.

Голови районних, міських організацій Профспілки, студентських та первинок вищих навчальних закладів відзначили конкретність, послідовність, соціальну спрямованість нової угоди.

Учасники пленуму одноголосно схвалили нову угоду і дали задовільну оцінку виконанню попередньої.

Запорізька обласна організація Профспілки


Грудневі засідання виборних профспілкових органів Запорізької обласної організації ПрофспілкиГрудневі засідання виборних профспілкових органів Запорізької обласної організації Профспілки

Грудневі засідання виборних профспілкових органів Запорізької обласної організації ПрофспілкиГрудневі засідання виборних профспілкових органів Запорізької обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори