У Прилуках відбулася зустріч-подяка колишніх студентів своїй альма-матері

У Прилуках відбулася зустріч-подяка колишніх студентів своїй альма-матері28 березня у Прилуцькому гуманітарно-педагогічному коледжі ім. І.Я. Франка відбулася традиційна зустріч із випускниками цього закладу. На неї прибули випускники навчального закладу 1963-2008 років.

Сьогодні майже усі вони працюють в навчальних закладах області. Організатором святкового рандеву був, як і багато років поспіль, профком студентів.

Рідний коледж чи, можливо, у когось училище… Різні назви, але однакові відчуття. Такі ж пари, заліки, екзамени… Лекції, конспекти, семінари… Недоспані ночі, недописані зошити, недочитані книги… Але частіше згадується випускникам усіх літ остання урочиста лінійка на подвір’ї й феєричний випускний бал.

Так, у пам’яті виринають п’янкі аромати троянд і лілій, запальні усмішки й жарти одногрупників, сум і хвилювання викладачів, сльози й слова-настанови рідного куратора. І, звичайно, чарівний і неповторний останній вальс. Тож організатори зустрічі за підтримки адміністрації коледжу зробили все, щоб перенести думки всіх присутніх у залі в минулі юнацькі роки, сповнені цікавих знайомств, палкого кохання й безтурботного життя.

Почала святкову програму заступник голови профкому студентів Ганна Балицька. Вона нагадала випускникам про дзвін останнього дзвоника з прощальної лінійки, бо він — «звук минулих юнацьких років, які відчували, душею жили, які пролетіли вже без вороття - такий закон руху й таке життя». Юрій Скиба, голова профкому викладачів, проспівав зворушливий вальс про теплу зустріч одногрупників через багато років. А виконання директором коледжу Ольгою Попенко пісні про швидкоплинність часу й неможливість повернути прекрасні моменти молодості викликало в багатьох присутніх у залі зворушливі відчуття й навіть сльози. Не менш проникливим був виступ голови профкому студентів Олени Лисенко і викладача музики Олександра Дубовика Вони нагадали всім, що студентські роки – це період, коли зароджується кохання, яке досить часто, як «долгое эхо друг друга», відлунює крізь роки в наших серцях.

Святкова програма була настільки насиченою й цікавою, що ніхто й не помітив, як швидко сплили майже дві години. Випускники не тільки згадали минулі юнацькі роки, сказали слова подяки своїм викладачам, а й, здавалося, відчули себе знову тими студентами, якими вони були у стінах нашого закладу, безтурботними й веселими.

Сподіваємося, що ця зворушлива зустріч, наповнена проникливими виступами наших викладачів і смаком запашних короваїв із гостинної прилуцької землі, надовго залишиться в пам’яті випускників. І в наступному році їм знову захочеться повернутися в рідну альма-матер!

Профком студентів Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка


У Прилуках відбулася зустріч-подяка колишніх студентів своїй альма-матеріУ Прилуках відбулася зустріч-подяка колишніх студентів своїй альма-матері

У Прилуках відбулася зустріч-подяка колишніх студентів своїй альма-матеріУ Прилуках відбулася зустріч-подяка колишніх студентів своїй альма-матері

Схожі публікації


Догори