Свято, що не знає кордонів

Свято, що не знає кордонів17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це – Міжнародний день студента. Це свято об'єднує студентів усіх поколінь, свято, що не знає кордонів.

Доброю традицією стало відзначення цього свята і в наших навчальних закладах.

У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського проводилась гра КВК між командами студентів та викладачів університету. Звичайно, перемогла команда студентів, але й викладачі показали, що в душі вони також залишаються студентами.

У залі Вінницького національного технічного університету теж було гаряче, не було жодного вільного місця.

Усі присутні були позитивно налаштовані і чекали чогось надзвичайного. Як тільки на сцені з’явилися ведучі, почалася святкова феєрія. Розважальна програма розпочалася з виступів інструментальних груп та вокальних студентських колективів.

А у Вінницькому гуманітарно-педагогічному коледжі та Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського, як і щороку, зібрали студентів в актовій залі.

Звучали слова вітання не тільки на адресу студентів теперішніх, а й студентів колишніх, тобто викладачів. Веселі жарти, музика, святкові концерти, принесли феєрверк емоцій.

Найкращим профактивістам у всіх навчальних закладах були вручені грошові премії та подяки від Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.


Вінницька обласна організація ПрофспілкиСвято, що не знає кордонівСвято, що не знає кордонів

Свято, що не знає кордонівСвято, що не знає кордонів

Свято, що не знає кордонівСвято, що не знає кордонів

Схожі публікації


Догори