У студентів свято кожного дня!

У студентів свято кожного дня!Говорять, що від сесії до сесії живуть студенти весело! А ще кажуть, що у студентів, що не день, то свято! А значить у січневі святкові дні не могло обійтися без шоу та святкувань.

Профком працівників коледжу та профком студентів часто спільно організовують і проводять різноманітні заходи. Цього разу головними дійовими особами на святі були викладачі.

Мотор…Музика… І почалося!... Викладачі підготували для студентів музичні сюрпризи, які залюбки зібрався послухати й подивитися весь коледж. А дивитися-таки було на що: зі сцени чарувала своїм романтизмом завжди чарівна Юлія Скорик, викладач ритміки та керівник танцювального колективу коледжу, тріо «Мегапікселі» у складі Радченка Олександра, Іштукіна Валерія та Кириченка Олексія, викладача музики Дубовика Олександра, завідуючого наших журналістів Дорошенка Валерія і, безумовно, танцювальний колектив, до якого ввійшли Радченко Олександр, Іштукін Валерій, Кириченко Олексій, Голубов Сергій, Скорик Юлія, Маміч Мирослава, Голубова Ірина, Падалка Юлія, порадував і музичний подарунок від заступника директора з виховної роботи, вона ж в.о. директора, Юлія Олександрівна Шакура, яка не тільки гарно співала, але виступила перед публікою як актриса кіно (бо саме про нового керівника був знятий жартівливий фільм)! Сценарій вечора доповнила і відео-рубрика від наших майбутніх журналістів «Світське життя, або як викладач був студентом!», в якій розкривалися всі секрети колишніх студентів – викладачів.

Несподіванкою для студентів став виступ нашого незабутнього директора коледжу, нині міського голови м. Прилуки Попенко Ольги Михайлівни, яка також завітала на свято, адже душа її все ж залишається зі студентською родиною, у коледжі!

Увесь вечір на сцені гарний настрій усім гостям, викладачам та студентам створювали ведучі заходу Сергій Голубов (викладач історії) та Юлія Падалка (голова профспілкової організації студентів), які вирішили в гумористичній формі розповісти про все, що відбувається в закладі під час навчально-виховного процесу.

А в поле зору цих строгих і суворих людей потрапило все: і обіди в їдальні під час навчально-виховного процесу, і пропуски занять, і будівництво нового катка.

Одним словом, дорвалися !… Але все це жарт, бо насправді свято вдалося, воно запам’ятається нашим викладачам і студентам особливим настроєм родинності, тепла й вдячності студентів перед викладачами за те, що вони в них є, і, навпаки, вдячності викладачів перед студентами за те, що поряд зі студентом викладач не дозволяє собі не бути молодим…

Юлія Падалка,
голова первинної профспілкової організації студентів Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка


У студентів свято кожного дня! У студентів свято кожного дня!

У студентів свято кожного дня!

Схожі публікації


Догори