Музичний подарунок для чарівних жінок

Музичний подарунок для чарівних жінокВ Одеській державній академії технічного регулювання та якості блискуче відбулося музичне шоу, приурочене святкуванню Міжнародного дня прав жінок та миру.

У рамках святкування в академії викладачі, студентський самодіяльний колектив за організаційно-фінансової підтримки профкому закладу організували традиційний концерт «Великий перевертень».

На свято були запрошені колишні працівники технікуму та коледжу, викладачі і студенти академії, а також ректор, доктор технічних наук, професор, Леонід Володимирович Коломієць, та голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Ніна Олександрівна Дубовик.

У концертній програмі було реалізовано ідею перетворення 36 його учасників у відомих культових артистів кіно та естради.

У виконанні викладачів та студентів пролунали популярні хіти, арії з опер і романси. У числі виступаючих був і голова профкому академії Андрій Тимофійович Донченко.

Спільна творчість викладачів та студентів академії і коледжу стали справжнім святом для усіх присутніх в залі. Веселий настрій та добрі посмішки були на обличчях глядачів протягом всього концерту.

Наприкінці свята Л.В. Коломієць та Н.О Дубовик привітали жінок з 8 Березня і нагородили лауреатів шоу в різних номінаціях дипломами та медалями.

Усі запрошені на свято жінки та учасники концерту отримали білі троянди, яскраві враження та гарний настрій.


Служба зв’язків з громадськістю та ЗМІ Одеського обкому Профспілки


Музичний подарунок для чарівних жінокМузичний подарунок для чарівних жінок

Схожі публікації


Догори