Соціальний діалог на користь працівників і студентів

Соціальний діалог на користь працівників і студентів19 березня поточного року на базі Одеської національної академії харчових технологій відбулося засідання секції вищої школи обласної організації Профспілки.

Досвідом роботи профспілкової організації працівників академії поділилася голова профкому ОНАХТ Тетяна Страхова, яка є головою секції вищої школи та членом президії обкому Профспілки. У своєму докладі, який супроводжувався мультимедійною презентацією слайдів з графічними таблицями, вона торкнулася таких важливих моментів профспілкової роботи, як співпраця з адміністрацією академії, соціальний захист спілчан.

Вдалим підсумком співпраці адміністрації та профкому Т.Страхова вважає друге місце, яке посів заклад у Всеукраїнському огляді-конкурсі стану умов і охорони праці, проведеного у 2012 році. Профспілковий лідер підкреслювала, що як профактив, так і члени профспілкової організації активно залучаються до спільних обговорень важливих питань – наприклад, до громадського обговорення колективного договору.

Позитивним прикладом для наслідування є робота з організації оздоровлення в академії. В ОНАХТ діє комплексна програма «Здоров'я», в реалізації якої бере участь кожний профгрупорг. Для працівників щороку організовують безкоштовні медичні огляди, безкоштовно працюють спортивні секції, проводяться лекції та зустрічі з лікарями.

Тетяна Страхова навела учасникам засідання конкретні цифри з дитячого оздоровлення в таборах «Знамя» Одеської обласної організації Профспілки, «Південний Буг», санаторії-профілакторії ОНАХТ «Дружба». Варто зазначити, що за результатами цього напряму роботи в 2013 році профспілкова організація працівників ОНАХТ нагороджена почесним знаком Профспілки у номінації «За вагомий фінансовий внесок коштів профспілкового бюджету в оздоровлення і відпочинок дітей».

Нагадала голова профкому про такі наявні сьогодні проблеми, як нестача коштів у спецфонді закладу та економія коштів, яка призвела до відмови від ряду культурно-масових заходів. Але, незважаючи на ситуацію, профком все-ж таки знаходить способи організовувати дозвілля спілчан.

З питання соціального партнерства, співпраці профкомів і адміністрації в Одеській національній академії харчових технологій виступила проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Олена Кананихіна. Вона зробила акцент на тих проблемах, які слід спільно вирішувати соціальним партнерам. Це: перспектива формування статей бюджету закладу таким чином, щоб задовольнити всі потреби працівників; підсилення захисту прав представників адміністрацій вищих навчальних закладів в розрізі положень наказу Міністерства освіти і науки України №174 від 28.02.2014 р. «Про введення в дію Дорожньої карти розвитку української освіти»; оздоровлення студентів у санаторних закладах та необхідність спрощення процедури отримання ними санаторної карти.

Заступник голови обкому Профспілки по роботі зі студентською молоддю Ігор Щедров проінформував про роботу профкомів студентів щодо мотиваційних аспектів профспілкового членства, а власне про деякі заходи, які проводяться спільно ректоратами та студентськими профкомами за ініціативою або за організаційної підтримки профспілкової сторони. Підкресливши, що чим більш проінформованим буде студентський профактив, тим сильніше буде профспілкова організація, він зосередив увагу на необхідності систематичного інформування профактиву, проведення громадських обговорень законопроектів та регулярного інформування обкому Профспілки про стан виплати стипендій.

Про найважливіші моменти постанови КМУ від 01.03.2014 р. №65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» проінформувала голова обкому Профспілки Ніна Дубовик, яка розповіла про реакцію ЦК та обкому Профспілки на даний документ, повідомила про відправлені до Кабінету Міністрів та Міністерства освіти і науки листи і пообіцяла, що обком Профспілки зробить усе можливе для того, щоб захистити освітян від порушення трудових прав та соціальних інтересів.

Учасники секції вищої школи схвалили позитивний досвід співпраці ректорату та профкому Одеської національної академії харчових технологій та рекомендували профкомам вищих навчальних закладів вжити заходів щодо здійснення дієвого соціального діалогу з метою забезпечення трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників та студентів, а також забезпечити навчання профактиву з питань соціального партнерства.

Служба зв’язків з громадськістю та ЗМІ Одеського обласного комітету Профспілки

Схожі публікації


Догори