Соціальний діалог – запорука успіху: підсумки роботи Одеського національного економічного університету

Соціальний діалог – запорука успіху: підсумки роботи Одеського національного економічного університетуУ Одеському національному економічному університеті відбулося підведення підсумків роботи первинної профспілкової організації за 2012 рік та обговорення найважливіших питань соціально-економічного захисту співробітників у формі «круглого столу».

У заході взяли участь Ніна Олександрівна Дубовик – голова Одеської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, Михайло Іванович Звєряков – ректор ОНЕУ, Тетяна Сергіївна Корольова – голова профспілкової організації університету, Ганна Іванівна Шамаєва – її заступник, усі голови профспілкових організацій факультетів, відділів і служб.

Н.О. Дубовик спільно з М.І. Звєряковим підняли вкрай важливі питання щодо напрямів діяльності нашої Профспілки, було наголошено, що сьогодні людей, понад усе, турбує невизначеність як суспільних, так і загальнодержавних перспектив, що є досить тривожним сигналом. Була зосереджена увага на перегляді тактики та підходів до вирішення питань фінансування освітньої галузі і підвищення заробітної плати працівників освіти і науки. Тільки при вирішенні цих життєво важливих проблем можливо в повній мірі вирішити питання соціального захисту працівників.

Т.С. Корольова підвела підсумки роботи профкому, визначила напрями подальшої роботи і акцентувала увагу на тому, що здійснені витрати на соціальний захист працівників та створення належних умов праці є найважливішими важелями успішної та ефективної роботи університету й залежать від активної співпраці профкому з керівництвом університету. Це відображено у колективному договорі. Профспілкова організація ОНЕУ має високий рейтинг серед ВНЗ міста та користується великою довірою серед співробітників університету.

На думку В.О. Кравченко – голови профспілкової організації факультету економіки та управління підприємством, професора, викоренити негативні явища, які сьогодні є в суспільстві і розв’язати всі перераховані проблеми, можливо тільки на основі розвитку національної економіки та удосконалення економічної політики.

На засіданні «круглого столу» відбулася серйозна, ділова розмова про те, що профспілкам потрібно зайняти більш жорстку і наступальну позицію, бути більш бойовою, більш ініціативною структурою, шукати й впроваджувати нові, прогресивні форми роботи, підіймати авторитет профспілкової організації конкретними справами. Від цього залежить рівень життя кожного співробітника університету.

Служба зв’язків з громадськістю та ЗМІ Одеського обкому Профспілки


Соціальний діалог – запорука успіху: підсумки роботи Одеського національного економічного університету

Схожі публікації


Догори