Новообраний профком Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя приступив до роботи

Новообраний профком Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя приступив до роботиНа останньому тижні листопада у стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя пройшла звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації працівників вузу.

У роботі конференції взяли участь ректор університету Олександр Бойко, заступник голови Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Ніна Дудка та голова студентського профкому університету Роман Приходько.

Із доповіддю про роботу профспілкового комітету за звітний період виступив його голова Олексій Лейберов.

У доповіді голова профкому проаналізував головні напрями роботи комітету та досягнення у профспілковій роботі. Доповідач зазначив, що за звітний період вдалося досягти значних успіхів у сфері соціального партнерства з адміністрацією університету, що було закріплено у нині діючому колективному договорі.

На користь працівників вирішено ряд важливих питань соціально-економічного захисту. Суттєво покращилася організація культурно-масової та спортивної роботи. Значну увагу профком приділяв мотивації профспілкового членства. За звітний період кількість членів Профспілки в організації значно зросла. На належний рівень вийшла інформаційна робота.

Разом з тим, голова профкому зупинився на ряді невирішених питань, намітивши їх як перспективу для роботи комітету на наступний п’ятирічний термін. Доповідь супроводжувалася спеціально підготовленою інформаційною презентацією про роботу первинки.

В обговоренні доповіді взяли участь рядові члени Профспілки, ректор університету Олександр Бойко, заступник голови обласної організації Ніна Дудка.

Делегати конференції у процесі обговорення доповіді висловлювали конструктивні пропозиції щодо покращення роботи профкому та одностайно позитивно оцінили його роботу.

Головою первинної організації на новий термін обрано Олексія Лейберова. На конференції також обрано новий склад профспілкового комітету, делегатів на обласну звітно-виборну конференцію.

Дякуючи за довіру колективу, голова первинної профспілкової організації відзначив, що до профспілкового комітету увійшли досвідчені працівники, лідери профспілкових організацій структурних підрозділів університету, які вже представляли інтереси спілчан у попередньому складі профкому. На його думку, збереження попереднього колективу колег та однодумців не може позитивно не позначитися на роботі комітету, а обрання та прихід нових молодих профспілкових лідерів безперечно зміцнить позиції профкому та надасть більшої енергії для вирішення поставлених перед Профспілкою завдань.

Олексій Лейберов,
голова профкому Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя


Новообраний профком Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя приступив до роботи

Схожі публікації


Догори