Звітує профком студентів ХНУ імені В.Н. Каразіна

Звітує профком студентів ХНУ імені В.Н. КаразінаНаприкінці березня в аудиторії Велика Хімічна відбулася ХХХІV звітна конференція первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

У роботі конференції взяли участь представники адміністрації – проректори Микола Олексійович Азарєнков і Анатолій Миколайович Удод, голова профкому співробітників – Олег Федорович Тирнов та Президент Академічного Сенату – Богдан Станіславович Уляк.

Також на конференції були присутні декани факультетів, керівники структурних підрозділів університету та актив органів студентського самоврядування.

Ректор університету Віль Савбанович Бакіров намагається не втрачати жодної нагоди поспілкуватися зі студентами, проте цього разу через відрядження не міг бути присутнім на конференції.

На допомогу прийшли сучасні технології – учасники конференції побачили відео-привітання від ректора. Після такого цікавого початку, учасники конференції заслухали звіти голови профкому студентів – Сергія Сергійовича Махновського та голови ревізійної комісії – Антона Пасісніченка.

Всі присутні мали змогу задати питання проректорам університету та голові профкому студентів. Вийшла жвава дискусія, де були і бурхливі суперечки і звичайне обговорення, але головне, що присутні зрозуміли, що керівництво університету та профком студентів завжди відкриті для студентів і готові обговорювати та вирішувати проблеми, що їх турбують.

Кожен учасник конференції отримав на згадку про ХХХІV звітну конференцію сувеніри з символікою профкому студентів. А після закінчення заходу на всіх чекав сюрприз – приємне спілкування за кавою з печивом.

Профком студентів ХНУ імені В.Н. Каразіна


Звітує профком студентів ХНУ імені В.Н. Каразіна

Схожі публікації


Догори