Профспілка студентів: реальні дії та перспектива

Профспілка студентів: реальні дії та перспективаЗа ініціативою Миколаївського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки та лідерів студентських профспілкових організацій області 23 січня, на базі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, відбувся семінар-навчання у формі круглого столу профспілкового активу студентів Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського, Чорноморського державного університету імені Петра Могили, Миколаївського національного аграрного університету, Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

У семінарі взяли участь понад 50 профспілкових активістів ВНЗ області, представники студентських мас-медіа.

Темою круглого столу було обрано актуальне питання – «Профспілка студентів: реальні дії та перспектива».

Відкриваючи семінар, голова обкому профспілки Віра Михайлівна Оборонько, відзначила, що основною метою такої зустрічі є виявлення найефективніших сучасних форм проведення профспілкових заходів та впровадження їх у практику роботи.

Захід пройшов у формі презентацій з досвіду роботи студентських профкомів, обговорень та жвавих дискусій.

Цікавий досвід роботи профспілкової організації презентували голова профкому студентів НУК імені адмірала Макарова Дар’я Лазарєва та її команда.

Присутнім було представлено та детально прокоментовано цілий ряд програм та студентських проектів, над якими активно працює профактив університету. Зокрема: «Трудовий загін; Оздоровлення студентів»; Соціальний та інформаційно-правовий захист студентів» та інші.

Голова профспілкового комітету студентів МНУ ім. В.О.Сухомлинського Олеся Олексюк та її команда продемонстрували саме командну роль профспілки свого університету, працюючи під девізом: «З нами ви в центрі – за нами студенти». Багатьох зацікавив досвід роботи профкому з працевлаштування студентів, оздоровлення, проведення культурно-масових заходів та інші.

Представники наймолодшої профспілкової організації студентів ЧДУ імені Петра Могили, яка створена і діє з 2007 року, на чолі з головою профспілки Костянтином Мерзляковим, вдало привернули увагу усіх присутніх до змістовної та перспективної роботи профкому з основних напрямів роботи. Зокрема, це стосується роботи Центру безкоштовної правової допомоги студентам та незахищеним верствам населення, проведення постійного контролю за функціонуванням закладів харчування, які розташовані на територіях навчальних корпусів, гуртожитків університету та якості харчування у них.

Також презентували досвід своєї роботи і представники аграрного національного університету на чолі з Олександром Беліченком.

На думку профспілкових активістів, семінар досяг поставленої мети. Він містив усі елементи сучасного навчання: аналітичні дискусії, обговорення соціальної трансформації ролі студентських профспілок, виявлення нових напрямків профспілкової роботи студентів.

Учасники семінару також відвідали музей кораблебудування в університеті. А на закінчення семінару гостинні господарі запросили студентство на чашку смачної кави, де молодь продовжила спілкування «без краваток».

Миколаївська обласна організація Профспілки


Профспілка студентів: реальні дії та перспективаПрофспілка студентів: реальні дії та перспектива

Профспілка студентів: реальні дії та перспективаПрофспілка студентів: реальні дії та перспектива

Схожі публікації


Догори