Зустріч із освітянами Немирівщини

Зустріч із освітянами Немирівщини20 лютого 2013 року в загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №1 м. Немирова відбулася зустріч голів первинних профорганізацій та керівників освітніх закладів Немирівського району з головою Вінницької обласної організації Профспілки С.Г. Пугачовим, юрисконсультом О.А. Кутик та головою Немирівської райорганізації Т.Г. Гуцалюк, начальником райвідділу освіти М.І. Чорним.

Під час зустрічі обговорювалися питання фінансування та оптимізації освітньої мережі району.

У своєму виступі С. Пугачов звернув увагу на невиконання Урядом Державного бюджету на 2013 рік в частині оплати праці працівників освіти, проведення органами державної влади та місцевого самоврядування політики суцільної економії, зокрема по Немирівському району.

Учасники зустрічі обговорили форми та методи роботи профспілкових організацій та керівників освітніх закладів щодо відстоювання визначеного законодавством рівня оплати праці освітян, збереження всіх надбавок та доплат, що мали педагоги в попередні роки, суворого дотримання законності при ліквідації та реорганізації закладів освіти в процесі оптимізації.


Вінницька обласна організація ПрофспілкиЗустріч із освітянами НемирівщиниЗустріч із освітянами Немирівщини

Зустріч із освітянами Немирівщини

Схожі публікації


Догори