У співпраці наша сила!

У співпраці наша сила!Радою Профспілки працівників освіти Вознесенського району Миколаївської області в приміщенні Тімірязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було організовано і проведено зустріч працівників школи та громадськості села з депутатом районної ради Копієвським Ігорем Вікторовичем та сільським головою Притиковським Віталієм Юрієвичем.

У ході зустрічі було відзначено, що в результаті тісної співпраці районної організації Профспілки працівників освіти і науки, громадської організації вчителів – ветеранів з депутатським корпусом, органами влади і місцевого самоврядування в районі успішно вирішуються освітянські питання.

А саме, вчителі району щорічно безкоштовно проходять медогляд, у Тимірязівському дошкільному навчальному закладі відкрито додаткову групу, вирішено питання підвозу працівників та дітей до навчальних закладів в селі.

За сприяння депутата І.В. Копієвського учні та вчителі школи мають можливість використовувати Інтернет-ресурси для навчально-виховного процесу.
Придбано спортивний інвентар для уроків фізичного виховання, проведення спортивно-оздоровчих заходів в школі.

Проводиться робота щодо поліпшення умов праці працівників, а саме, заміна котлів в газовій топковій, вікон та дверей в школі та ДНЗ і інші.

Учасниками зустрічі, яка пройшла в діловій, конструктивній атмосфері, було відзначено, що у співпраці на всіх рівнях наша сила.

О.М. Чепілка, голова Вознесенської районної організації Профспілки, Миколаївська область


У співпраці наша сила!У співпраці наша сила!

Схожі публікації


Догори