Шляхи поглиблення взаємодії з органами влади через соціальний діалог

Шляхи поглиблення взаємодії з органами влади через соціальний діалогСаме таку тему було обрано Миколаївським обласним комітетом Профспілки для проведення обласного семінару-навчання голів районних, міських, вузівських організацій Профспілки 12 вересня 2014 року на базі Вознесенського району.

Захід, який проведено з метою ознайомлення з досвідом роботи Вознесенської районної організації Профспілки з питань вдосконалення та розвитку соціального діалогу, – це своєрідний творчий звіт районної ради Профспілки району на практиці діяльності організаційних ланок Профспілки в навчальних закладах та підприємствах району.

Ключовою подією заходу стала зустріч учасників семінару з керівниками виконавчої влади району в приміщенні райдержадміністрації: «Діалог із владою: Влада і Профспілка».

Перед учасниками семінару виступив С.В. Солодаєв, голова Вознесенської райдержадміністрації, який ознайомив присутніх з досягненнями району та проблемами, які доводиться оперативно вирішувати владі, а також відзначив особливу позитивну роль Профспілки у вирішенні багатьох освітянських питань та тісну співпрацю з освітянською профспілкою.

У зустрічі з владою також взяли участь – А.М. Куровська, начальник відділу освіти райдержадміністрації, О.О. Торопін, керівник апарату райдержадміністрації, А.В. Кернус, заступник керівника апарату райдержадміністрації, начальник загального відділу апарату, голова профспілкової організації райдержадміністрації.

Голова обласної організації Профспілки В.М. Оборонько щиро подякувала керівництво району за співпрацю, розвиток соціального партнерства та діалогу з профспілкою, підтримку освітньої галузі в районі та вручила листи-подяки С.В. Солодаєву і А.М. Куровській.

Про співпрацю адміністрацій з первинними профспілковими організаціями по вдосконаленню та розвитку соціального діалогу щодо вирішення соціально-економічних питань та захисту духовних інтересів, розвитку культурно-масової і фізкультурно-спортивної роботи, безпосередньо в навчальних закладах, проінформували: I.В. Кузнецова, директор Дорошівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, заслужений вчитель України, депутат Миколаївської обласної ради та М.В. Кульчицький, голова первинної профспілкової організації школи.

У Новогригорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів досвідом роботи поділились М.І. Куценко, директор школи, депутат Вознесенської районної ради та О.П. Котовщук, голова первинної профспілкової організації.

Майстер- клас – створення та використання робочого профспілкового кабінету в інтересах членів профспілки, продемонструвала О.М. Чепілка, голова районної організації профспілки.

Під час відвідування ВАТ «Зелений гай» учасники семінару ознайомилися з окремими підрозділами підприємства, сучасними технологіями по виготовленню, збереженню та забезпеченню населення, навчальних закладів альтернативними видами палива, вирощуванню та зберіганню овочів. Презентував роботу підприємства О.Б. Кучер, заступник президента ВАТ «Зелений гай», депутат Вознесенської ради, голова первинної профспілкової організації.

Голови профспілкових організацій також мали можливість дізнатись про умови придбання шкільної форми з участю профспілки на місцевому приватному підприємстві «Промінь». Відбувся обмін досвідом роботи.

При підбитті підсумків роботи семінару голова обласної організації Профспілки В.М. Оборонько підкреслила, що в сучасних умовах робота профспілкового лідера багатогранна, виходить за межі звичних організаційних і інших заходів, повинна бути направлена на налагодження зв’язків з керівниками підприємств, підприємцями, депутатами різних рівнів з метою залучення додаткових, спонсорських коштів для вирішення соціальних проблем працівників освіти.

Миколаївський обком Профспілки


Шляхи поглиблення взаємодії з органами влади через соціальний діалогШляхи поглиблення взаємодії з органами влади через соціальний діалог

Шляхи поглиблення взаємодії з органами влади через соціальний діалог

Схожі публікації


Догори