На порядку денному – соціальне партнерство

На порядку денному – соціальне партнерствоВідповідно до плану роботи Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки на початку вересня 2013 року проведено виїзний семінар для голів районних, міських організацій Профспілки за темою «Розвиток соціального партнерства як засіб трудових і виробничих відносин». Семінар відбувся на базі Царичанської районної організації Профспілки.

Під час відвідування шкіл і дошкільних навчальних закладів Царичанського району, начальник відділу освіти райдержадміністрації С.М. Китайгора, голова районної організації Профспілки М.Г. Шаровська, керівники і голови профспілкових комітетів презентували свій досвід роботи з розвитку соціального партнерства для позитивного вирішення питань соціально-економічного захисту працівників освіти.

Цікавим і цінним для профспілкових лідерів було знайомство з роботою соціальних партнерів в закладах освіти району: Царичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ляшківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ДНЗ № 5.

Увага учасників семінару була зосереджена на формах і методах співпраці профспілкової організації з відділом освіти, керівниками навчальних закладів. У всіх виступах керівників закладів освіти прозвучало: «Ми з профспілкою в одному човні».

Учасники семінару мали змогу відвідати найстаріші архітектурні споруди на теренах Дніпропетровщини – комплекс Китайгородських церков. Усі три церкви – унікальні зразки громадського будівництва у прикордонній смузі, що пов’язані з діяльністю запорізького козацтва.

Приємне враження на профспілкову делегацію справили привітні господарі – С.М. Китайгора начальник відділу освіти, М.Г. Шаровська – голова районної організації Профспілки та інші представники приймаючої сторони – щирі, натхненні, закохані у свій Царичанський край люди.

При підведенні підсумків учасники семінару висловили спільну думку, що набуті знання, вивчений досвід сприятимуть подальшому підвищенню ефективності соціального партнерства, закріпленню його норм у ході колективно – договірного регулювання трудових, соціально-економічних відносин в установах і закладах освіти області.


Дніпропетровська обласна організації Профспілки



На порядку денному – соціальне партнерствоНа порядку денному – соціальне партнерство

На порядку денному – соціальне партнерствоНа порядку денному – соціальне партнерство

Схожі публікації


Догори