Увага і підтримка молодих учителів

Увага і підтримка молодих учителівДрабівська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України, що на Черкащині, спільно з відділом освіти райдержадміністрації піклується про молодих учителів.

На сьогодні в районі працює 25 молодих учителів, педагогічний стаж яких складає до 3-х років. Цього року приступило до роботи в навчальних закладах 8 молодих спеціалістів, На серпневій конференції когорту молодих учителів в урочистій обстановці прийняли до педагогічної родини – їм вручили трудові книжки, квіти та подарунки.

19 вересня до району з’їхалися молоді учителі до Великохутірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені С.А.Куниці Драбівської районної ради на перше в цьому навчальному році засідання школи молодого вчителя.

Директор школи В.О. Соломаха сердечно привітав молодих педагогів району, побажав наполегливо оволодівати кращими зразками педагогічної діяльності і розвивати свої форми і методи навчально-виховної роботи з школярами, а також ознайомив з досягненнями та традиціями колективу навчального закладу.

У роботі школи молодого вчителя взяли участь В.С. Шевчук – завідувач районним методичним кабінетом, В.Ф. Рой – голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України та методисти райметодкабінету.

Під час роботи було обрано новий склад районної ради молодих учителів. Очолила раду Любов Сергіївна Петренко – учитель початкових класів Нехайківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Драбівської районної ради.

Завідувач районного методичного кабінету В.С. Шевчук розповіла про основні напрямами діяльності методичного кабінету щодо підвищення професійної майстерності молодих вчителів, закликала до участі молодих спеціалістів у роботі обласної віртуальної школи професійного становлення молодого вчителя.

Голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України В.Ф. Рой доповів про роботу районної організації щодо здійснення соціально-економічного і правового захисту працівників освіти та про завдання, які сьогодні стоять перед профспілковою організацію, а також відповів на запитання молодих вчителів.

Заняття школи молодого вчителя проходили нетрадиційно у вигляді міні-уроків із використанням активних форм навчання. Про роботу шкільних навчальних кабінетів та про роль учителя у створенні навчальної бази проінформували вчителі трудового навчання та хімії І.Г. Гнатенко та А.В. Радченко.

Заступник директора школи Н.А. Швидка детально розповіла про структуру та типи уроків за методом «ажурної пилки». Молоді вчителі мали можливість не лише пригадати знання з педагогіки і методики здобуті у вищому навчальному закладі, а й навчилися застосовувати їх на практиці.

В.О. Соломаха, директор школи поділився досвідом як зробити урок математики цікавим; Н.Г. Тімофеєва, В.В Белих – вчителі історії та географії розповіли про форми виховної та позакласної роботи з учнями, організації та проведення дослідницької роботи; Г.М. Сахно – вчитель англійської мови – про використання ігрових форми навчання на уроках іноземної мови.

Шкільний психолог Н.В. Шугай провела ділову гру з елементами тренінгу, а вчитель образотворчого мистецтва Н.Я. Колотило – заняття «Про що мовчить портрет?». Молоді вчителі змогли ближче познайомитися, розкрити свої риси характеру та здібності.

На перервах школярі продемонстрували свою творчу майстерність, а бібліотекар, голова ради ветеранів школи, Г.І. Новик разом із ветераном педагогічної праці, заслуженим працівником культури України, бандуристом М.Д. Коваля, провели виховний захід.

Молоді вчителі залишали школу з почуттям великого задоволення і вдячності від спілкування з педагогічним колективом Великохутірської загальноосвітньої школи і відмітили, що настанови та практичні поради досвідчених колег знадобляться в їх подальшій роботі.

Драбівської районна рада Профспілки


Увага і підтримка молодих учителівУвага і підтримка молодих учителів

Увага і підтримка молодих учителівУвага і підтримка молодих учителів

Увага і підтримка молодих учителівУвага і підтримка молодих учителів

Схожі публікації


Догори