Форум молодих педагогів у Криворізькому районі

Форум молодих педагогів у Криворізькому районі23 жовтня 2012 року у Криворізькому районі відбувся Форум молодих педагогів. За ініціативи райкому Профспілки, за сприяння відділу освіти вже третій рік поспіль молоді освітяни району мають нагоду взяти участь у такому заході.

Цього року свято проводилося на базі Веселівської СШ Криворізького району.

Традиційно програма Форуму складалася з трьох частин. На відкритті ІІІ форуму слово мала голова райкому Профспілки Н.М. Зарайська, яка у своєму виступі розповіла про роботу Профспілки, зокрема, зупинилася на соціальному захисті освітян, забезпеченню гарантій діяльності молодих педагогів.

Завідуюча районним методичним кабінетом Т.А. Ланчковська познайомила молодих педагогів із досягненнями освіти району. Прийшов привітати учасників форуму і Веселівський сільський голова М.М. Герун.

Друга частина Форуму – це майстер-класи для молодих педагогів, які проводилися вже досвідченими учителями-предметниками. Саме на таких міні-заняттях молоді педагоги мали змогу почерпнути родзинки передового педагогічного досвіду.

Методично-розважальний блок завершував програму Форуму. Кожна команда молоді мала змогу показати свою грамотність та знання методики викладання, взяти участь в інтелектуальних конкурсах і звісно ж показати себе. Задля цього були підготовлені «візитки» команд. На згадку про Форум молоді педагоги отримали символічні подарунки від райкому Профспілки.

Підбиваючи підсумки проведення заходу молоді педагоги зазначили, що вони пишаються тим, що працюють саме у закладах освіти Криворізького району.


Н.М. Зарайська,
голова Криворізької районної організації Профспілки, Дніпропетровська область


Форум молодих педагогів у Криворізькому районіФорум молодих педагогів у Криворізькому районі

Схожі публікації


Догори