Студентський форум у Переяслав-Хмельницькому університеті

Студентський форум у Переяслав-Хмельницькому університетіНа початку грудня цього року у стінах державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» за організаційної підтримки профспілкового комітету вишу відбувся форум студентського самоврядування.

Форум зібрав молодих та активних із різних міст України. Основною темою було обговорення реалій функціонування органів студентського самоврядування на сучасному етапі, його перспективи, проблеми фінансування та вироблення стратегії подальшого розвитку.

На пленарному засіданні виступили ректор Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди Віктор Коцур.

Окрім роботи в круглих столах та секціях форуму, учасники мали чудову нагоду ближче познайомитися з університетом, його матеріальною базою, освітніми традиціями, умовами навчання та проживання студентів та відвідати мальовничі куточки міста Переяслава-Хмельницького.

Робота форум відбувалася активно і організовано. У діалогах молодь висловлювала власні думки, ідеї щодо перспектив діяльності студентського самоврядування.

Молоді лідери шукали шляхи вирішення гострих проблем сьогодення та розробляли механізми їх реалізації у практичних завданнях форуму.

За матеріалами Київської обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори