VІ Форум молодих педагогів Дніпропетровщини

VІ Форум молодих педагогів ДніпропетровщиниДніпропетровська обласна організація Профспілки приділяє увагу не тільки професійному становленню випускників вишів, їх соціальному захисту, але й залучає їх до профспілкової діяльності.

Саме тому 29 жовтня, уже в шосте, за ініціативою обкому Профспілки та підтримки департаменту освіти і науки облдержадміністрації, було проведено Форум молодих педагогів Дніпропетровщини, який відбувся у величному театрі ім. М. Горького.

У молодіжному святі взяли участь майже 400 учорашніх випускників, керівники галузі, вищих навчальних закладів та голови міських і районних профспілкових організацій.

Учасників заходу, від імені його організаторів, тепло привітали голова обкому Профспілки Галина Бєлікова та начальник управління департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валентина Середня, заступник голови облпрофоб’єднання Юрій Чернов, представники педагогічних навчальних закладів.

Вони побажали молоді успіхів на нелегкій освітянській ниві, щирої любові до дітей та запевнили, що зроблять все можливе для їх професійного зростання, якнайшвидшої адаптації в колективах.

Саме в молоді профспілка вбачає свій резерв і своє майбутнє. До речі, чимало учасників минулих Форумів вже залучилися до профспілкової роботи й навіть стали членами виборних профорганів.
Зворушив усіх й виступ ветерана педагогічної праці Віри Лисенко. «Любіть не себе в професії вчителя, а насамперед своїх вихованців. Тоді й успіхи будуть», – висловила напутні побажання ветеран молодим колегам.

Вперше на VІ Форумі були підведені підсумки обласного конкурсу «Формула успіху молодого педагога», який проводився з метою розкриття творчого потенціалу молодих педагогів, зміцнення мотивації до педагогічної діяльності, сприяння обміну досвідом роботи, розвитку молодіжних педагогічних ініціатив, підвищення значущості й престижу педагогічної професії, ролі профспілкової організації у становленні талановитої молоді.

Учасники конкурсу були нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Завершився Форум яскравою виставою, якою порадували учасників заходу артисти Дніпропетровського театру російської драми ім. М. Горького. Приємно було бачити у залі зацікавлені обличчя молодих педагогів. Це свідчить про їх впевненість у вірності обраного шляху.


Дніпропетровська обласна організація Профспілки


VІ Форум молодих педагогів ДніпропетровщиниVІ Форум молодих педагогів Дніпропетровщини

VІ Форум молодих педагогів ДніпропетровщиниVІ Форум молодих педагогів Дніпропетровщини

Схожі публікації


Догори