Найкращі представники освітянської ниви Чернігівщини нагороджені преміями

Найкращі представники освітянської ниви Чернігівщини нагороджені преміями2 жовтня 2013 року голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко та голова обласної ради Анатолій Мельник зустрілися з представниками освітянської галузі області та привітали сіячів розумного, доброго, вічного з професійним святом.

У зустрічі також взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Микола Стрілець, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолій Заліський, голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Тетяна Матвеєва, а також представники управління освіти і науки та кращі педагогічні працівники області.

За доброю традицією, яку було започатковано сім років тому, за високі досягнення у справі навчання і виховання підростаючого покоління цього дня двадцятьом представникам загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів було вручено обласну Премію імені основоположниці української дошкільної педагогіки Софії Русової. На сьогоднішній день лауреатами цієї Премії є 90 педагогів Чернігівщини. Крім того, уже третій рік поспіль п’ятьох найкращих педагогічних та науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів було удостоєно обласної премії імені видатного математика, сина Чернігівської землі Георгія Вороного.

Керманичі області Володимир Хоменко та Анатолій Мельник привітали усіх присутніх на зустрічі зі святом та вручили освітянам почесні грамоти. Зі словами щирої вдячності за працю педагогів від імені освітян області виступили завідувач кафедри всесвітньої історії Інституту історії, етнології та правознавства ім. О.М. Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, доктор історичних наук, професор Костянтин Ячменіхін, директор Ніжинського обласного педагогічного ліцею Тетяна Шевчук завідувач Киїнського дошкільного навчального закладу «Малятко» Киїнської сільської ради Зоя Пенькова.

За матеріалами сайту управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації


Найкращі представники освітянської ниви Чернігівщини нагороджені преміямиНайкращі представники освітянської ниви Чернігівщини нагороджені преміями

Схожі публікації


Догори