Освітян Чернігівщини нагороджено обласними преміями

Освітян Чернігівщини нагороджено обласними преміямиЩороку в першу неділю жовтня у нашій країні відзначається День працівників освіти. Напередодні цього професійного свята голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко та голова обласної ради Анатолій Мельник зустрілися з представниками освітянської галузі області, серед яких була і голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Тетяна Матвеєва. Очільники області також вшанували лауреатів обласних премій імені Софії Русової та імені Георгія Вороного.

“На сьогодні один з пріоритетів державної політики – утвердження в суспільстві статусу вчителя як гаранта зміцнення інтелектуального і духовного потенціалу нації”, – наголосив Володимир Хоменко, відкриваючи зустріч з освітянами.

Продовжуючи свій виступ, він підкреслив той факт, що спільними зусиллями педагогів та місцевих органів влади зроблено значний поступ у розширенні мережі дошкільної освіти. За півтора року дії обласної програми розвитку дошкільної освіти відкрито 37 дитячих садків, внаслідок чого майже на 2 тисячі дітей більше мають змогу отримувати дошкільну освіту.

В ході реалізації проекту створення шкільних освітніх округів суттєві кроки зроблено в напрямку налагодження регулярного підвезення дітей до опорних шкіл. Тільки цього року школи області отримали до 1 вересня 40 нових шкільних автобусів.

Для обдарованих дітей відкрито обласний позашкільний заклад «Чернігівська мала академія наук учнівської молоді». Створено умови для відпочинку і оздоровлення в обласному дитячому таборі «Юний турист» у Количівці.

Значні кошти спрямовуються на будівництво нових, реконструкцію та оновлення діючих шкільних приміщень. На 2012-2013 навчальний рік в області заплановано введення в експлуатацію семи загальноосвітніх навчальних закладів.

Вже відкрив свої двері Седнівський навчально-виховний комплекс у Чернігівському районі, готується до відкриття нова школа у селі Нова Басань Бобровицького району.

Для покращення рівня інформатизації навчально-виховного процесу послугують і 48 навчальних комп’ютерних комплексів, сертифікати від яких керівники області вручили начальникам відділів та управлінь освіти.

Володимир Хоменко та Анатолій Мельник вручили двадцяти кращим представникам загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів обласну премію імені Софії Русової, яка вручається вже шостий рік поспіль за високі досягнення у педагогічній діяльності. В свій час запровадження цієї премії ініціювала Чернігівська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України.

Також нещодавно було започатковано вручення премії імені видатного математика, нашого земляка Георгія Вороного. Її отримали п’ять кращих педагогічних та науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів.

Віталій Копиш,
Чернігівська обласна
організація Профспілки


Освітян Чернігівщини нагороджено обласними преміями    Освітян Чернігівщини нагороджено обласними преміями

Освітян Чернігівщини нагороджено обласними преміями    Освітян Чернігівщини нагороджено обласними преміями


Схожі публікації


Догори