Переможці «Учитель року – 2013» Чернігова отримали заслужені нагороди

Переможці «Учитель року – 2013» Чернігова отримали заслужені нагороди14 лютого у м. Чернігові в приміщенні Палацу дітей та юнацтва відбулося урочисте вшанування переможців та лауреатів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013». Вітали кращих педагогів області голова обласної ради Анатолій Мельник, в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації Анатолій Заліський Андрійович, голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Тетяна Матвеєва.

Понад 300 учителів Чернігівської області взяли участь у цьогорічних районних та міських етапах цього конкурсу. 22 найкращі педагоги були відібрані та взяли участь в обласному етапі, який проходив у Чернігові з 12 до 13 лютого.

Вчителі з районів та міст області продемонстрували свою педагогічну майстерність у номінаціях: інформатика, фізика, французька мова, музичне мистецтво, російська мова.

На підставі підсумкових матеріалів журі обласного конкурсу визначило кращих у кожній номінації. Під час урочистого зібрання усі вони були нагороджені дипломами, цінними подарунками і квітами. А переможці конкурсу, які перебувають в лавах Профспілки працівників освіти і науки України, отримали ще один приємний додаток до привітань – грошову нагороду від обласного комітету Профспілки в розмірі 1000 грн.

Для довідки
На виконання відповідного Указу Президента України щороку в Україні проводиться Всеукраїнський конкурс «Учитель року», метою якого є виявлення і підтримання творчої праці вчителів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків.

Віталій Копиш,
Чернігівська обласна організація ПрофспілкиПереможці «Учитель року – 2013» Чернігова отримали заслужені нагородиПереможці «Учитель року – 2013» Чернігова отримали заслужені нагороди

Переможці «Учитель року – 2013» Чернігова отримали заслужені нагороди

Схожі публікації


Догори