Конкурс «Учитель року – 2014» на Чернігівщині

Конкурс «Учитель року – 2014» на Чернігівщині21-23 січня 2014 на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проходив другий етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014». Участь у заході взяли 25 педагогів Чернігівщини.

Цього року конкурс за право називатися найкращим педагогом Чернігівщини проходив у номінаціях: «Географія», «Світова література», «Початкові класи», «Трудове навчання» та «Директор школи».

У безкомпромісній та напруженій боротьбі освітяни нашого краю виявили високий професіоналізм, блискучу ерудицію, наполегливість та волю до перемоги.

Під мелодійні акорди класичної музики у виконанні ансамблю Чернігівського музичного училища ім. Л.М. Ревуцького 23 січня 2014 року розпочалась урочиста зустріч голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка та голови обласної ради Анатолія Мельника з переможцями та лауреатами обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014».

Участь у заході також взяли в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолій Заліський, голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Тетяна Матвеєва, перший проректор Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка Володимир Дятлов, ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександр Бойко, директор Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка Ольга Попенко, працівники Управління освіти і науки облдержадміністрації, Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського та представники ЗМІ.

На зустрічі відзначалося, що у переважній більшості загальноосвітніх навчальних закладів області забезпечується високий рівень викладання предметів. Про це свідчать результати зовнішнього незалежного оцінювання учнів, за якими область входить у десятку кращих у державі.

У 2013 році учні загальноосвітніх шкіл області в інтелектуальних змаганнях здобули 47 дипломів всеукраїнського і міжнародного рівнів, а гуртківці Чернігівської МАН у минулому році вибороли 20 дипломів всеукраїнського рівня. Обдарованим учням встановлено 30 стипендій облдержадміністрації, а п’ять переможців Всеукраїнських інтелектуальних змагань удостоєні стипендії Президента України, один учень отримує стипендію Кабінету Міністрів.

За особливі успіхи у навчанні і вихованні підростаючого покоління більш ніж ста педагогічним працівникам області присвоєно почесні звання «Заслужений вчитель України» та «Заслужений працівник освіти України», 5 осіб є лауреатами щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам та 110 вчителів нагороджені обласною щорічною Премією імені Софії Русової.

Анатолій Заліський поінформував присутніх про особливості проведення цьогорічного конкурсу та оголосив імена лауреатів та переможців обласного етапу змагань. Виступ начальника Управління освіти і науки супроводжувався демонстрацією фото презентації, під час перегляду якої учасники зустрічі мали змогу на власні очі побачити основні моменти перебігу І та ІІ етапів конкурсу.

За підсумками проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» переможцями стали:

• У номінації «Директор школи» – Віталій Ралко, директор Бобровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Бобровицької районної ради;
• У номінації «Географія» – Андрій Тройна, учитель географії Вересоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Куликівської районної ради;
• У номінації «Світова література» – Тетяна Тимошенко, учитель світової літератури Замглайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ріпкинської районної ради;
• У номінації «Початкові класи» – Ганна Капелюха, учитель початкових класів Чернігівського колегіуму №11 Чернігівської міської ради;
• У номінації «Трудове навчання» – Олена Бредюк, учитель трудового навчання Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №34 Чернігівської міської ради.


Переможцям та лауреатам конкурсу були вручені грошові премії, дипломи та цінні подарунки. Але, безумовно, головною нагородою для учасників конкурсу стало визнання їх таланту та наполегливості на шляху до педагогічної майстерності.

У ході зустрічі учасники обласного етапу змагань також мали змогу поділитись з присутніми своїми враженнями від участі у конкурсі та думками і побажаннями щодо подальшого розвитку освіти у нашій області.

Щиро вітаємо талановитих і творчих педагогів Чернігівщини та бажаємо переможцям обласного туру конкурсу «Учитель року – 2014» успішно виступити на всеукраїнському рівні!

Віталій Копиш, Чернігів


Конкурс «Учитель року – 2014» на ЧернігівщиніКонкурс «Учитель року – 2014» на Чернігівщині

Конкурс «Учитель року – 2014» на Чернігівщині

Схожі публікації


Догори