Молодим педагогам – підтримка профспілки

Молодим педагогам – підтримка профспілки Велику увагу професійному становленню випускників вишів, їх соціальному захисту поряд з трудовими колективами закладів приділяє профспілка освітян. 26 жовтня ось уже в п’ятий раз за ініціативою обкому профспілки при підтримці галузевого управління облдержадміністрації в Будинку спілок було проведено Форум молодих педагогів.

У ньому взяли участь понад 350 учорашніх випускників, керівники галузі, вищих навчальних закладів та голови міських і районних профорганізацій.

З привітанням до молодих педагогів звернулися заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова, голова обкому профспілки Галина Бєлікова та голова облпрофоб’єднання Віталій Дубіль, в.о. начальника головного управління освіти і науки ОДА Олексій Олефір, керівники вищих учбових закладів та профспілкових організацій.

По-батьківськи тепло вони побажали молоді успіхів на нелегкій освітянській ниві, щирої любові до дітей та запевнили, що зроблять все можливе для їх професійного зростання, якнайшвидшої адаптації в колективах та вирішення соціально-побутових питань.

Галузева профспілка, звичайно ж, вбачає в молодих, енергійних кадрах й свій величезний ресурс. До речі, чимало учасників минулих Форумів вже залучилися до профспілкової роботи й навіть стали членами виборних профорганів.

На допомогу початківцям обком підготував дуже корисний довідник нормативно-правової та профспілкової інформації, що стане їм у нагоді.

Досвідчені педагоги - профспілкові працівники також провели для учасників цього заходу цікаві майстер-класи.

Учасників Форуму привітали колективи художньої самодіяльності Криворізького державного педагогічного університету.

Приємно було бачити у залі зацікавлені обличчя молодих педагогів. Це свідчить про їх впевненість у вірності обраного шляху.


В. Коврига,
зав.прес-центром Дніпропетровського облпрофоб’єднання


Молодим педагогам – підтримка профспілкиМолодим педагогам – підтримка профспілки

Схожі публікації


Догори