Вклад у студента – «ощадкнижка» держави

Вклад у студента – «ощадкнижка» державиУ львівському профспілковому Будинку вчених відбулося вручення грошових премій обласної ради та облдержадміністрації кращим студентам вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації, традиційно пов’язане з традиційним відзначенням Дня студента.

Розмір цьогорічної премії – 4388 гривень. В урочистості взяли участь заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний, голова обласної ради Петро Колодій, директор департаменту освіти і науки Олександра Небожук, ректор Лісотехнічного університету Юрій Туниця та сотня номінантів премії з усіх вишів краю.

Державну обласну премію вручають за успіхи в навчанні. Премію імені Чорновола, повідомив заступник голови профільного департаменту ОДА Роман Бабій, отримують цьогоріч понад сімдесят студентів, які проявили себе в навчанні та особливо в громадській роботі, студентським профактивістам, учасникам студентського самоврядування.

Номінанти інших іменних премій – імені Олени Степанівни, Дмитра Вітовського, які вручають успішним курсантам, музикантам – імені Миколи Колесси, кращим студентам Академії мистецтв – імені Бориса Возницького, кращим молодим науковцям національного університету імені Івана Франка імені першого ректора професора Лазаренка отримають на урочистостях у своїх вишах.

Цьогоріч всі премії, на відміну від попередніх років – в однаковій сумі. Ця моральна і матеріальна підтримка молоді, що успішно здобуває вищу освіту, вартує бути більшою і, вочевидь, в майбутньому так і буде, зазначив у своєму виступі голова комісії освіти і науки обласної ради Юрій Теодорович Підлісний.
Вкладення коштів у студентство, які за всіх суспільних устроїв, були найактивнішою, наймобільнішою частиною поспільства в боротьбі за справедливість, становлять ще й найперспективніші вкладення держави.

Керівники області побажали майбутнім молодим спеціалістам, науковцям, громадським діячам наснаги, віри і мирного неба. У студентському святі взяв участь завідувач відділу соціального захисту та зарплати обласної галузевої профспілки Мар’ян Калин.

Ольга Лобарчук, Львів


Вклад у студента – «ощадкнижка» державиВклад у студента – «ощадкнижка» держави

Вклад у студента – «ощадкнижка» держави

Схожі публікації


Догори