Спілчани Київської області приймають колег із Дніпропетровщини

Спілчани Київської області приймають колег із ДніпропетровщиниУ рамках проведення спільного семінару 10-12 вересня 2012 року відбулися робочі зустрічі профактиву Київської та Дніпропетровської обласних організацій Профспілки працівників освіти і науки України.

Учасники семінару, який проходив на базі Переяслав-Хмельницьких районної та міської організацій Профспілки, ознайомилися з роботою колег, поділилися досвідом із різних аспектів статутної діяльності.

Зокрема, про те як працює система освіти та перспективи її розвитку у місті та районі розповіли В.В. Губенко – заступник міського голови, начальники міського та районного відділів освіти О.Г. Гайван і П.М.Ярмоленко.

Голови Дніпропетровської – Г.В. Белікова та Київської – А.Д. Цикалюк обласних організацій Профспілки акцентували увагу присутніх на питаннях колективно-договірного регулювання трудових відносин, як передумові соціального діалогу та партнерства, забезпечення соціального захисту учасників навчально-виховного процесу.

За програмою семінару спілчанам презентовано роботу профспілкових організацій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, дошкільного закладу освіти «Любавонька» м. Переяслав-Хмельницького, Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ступенів та Гайшинського НВО Переяслав-Хмельницького району.

Окрім обміну досвідом та ділового спілкування гостям було запропоновано змістовну культурну програму. Учасники семінару мали змогу долучитися до славетного минулого та сучасного, які є гордістю Переяславщини.

Київська обласна організація Профспілки


Спілчани Київської області приймають колег із ДніпропетровщиниСпілчани Київської області приймають колег із Дніпропетровщини

Спілчани Київської області приймають колег із ДніпропетровщиниСпілчани Київської області приймають колег із Дніпропетровщини

Схожі публікації


Догори