Соціальний захист спілчан – основа мотивації профспілкового членства

Соціальний захист спілчан – основа мотивації профспілкового членстваІз 12 до 14 червня 2012 року в м. Рівне відбувся спільний семінар профспілкового активу Рівненської та Київської обласних організацій Профспілки на тему: «Соціальний захист спілчан як основа мотивації профспілкового членства».

Увага учасників семінару була зосереджена на обговоренні ключових питань соціального захисту працівників галузі, реалізації в організаціях Профспілки прав та гарантій освітян, визначених чинним законодавством України.

Зокрема, начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації І.В. Вєтров ознайомив учасників семінару з надбанням та перспективами розвитку системи освіти регіону, зупинився на основних напрямах та практиці застосування принципів соціального партнерства в роботі обласного управління освіти та обласної організації Профспілки.

Досвідом роботи щодо застосування та розширення засад соціального діалогу з соціальними партнерами, забезпечення достатнього рівня соціального захисту членів Профспілки поділились – голова Рівненської обласної організації Профспілки Ю.І. Кравець та заступник голови Київської обласної організації Профспілки О.В. Остапенко.

Значна увага була приділена питанням колективно-договірного регулювання трудових відносин через подальше удосконалення якості колективних договорів та Угод, контролю за їх виконанням.

Учасники семінару обмінялися думками з приводу піднятих питань, акцентували увагу на прямій залежності мотивації профспілкового членства, іміджу галузевої Профспілки від рівня соціального захисту спілчан.

У рамках семінару відбулися зустрічі з профактивом м. Осрог, Демідівського, Радивілівського та Рівненського районів, міста Рівне, які дали можливість освітянам Київщини ознайомитися із практикою та досвідом профспілкової діяльності колег Рівненської області.

Окрім ділового спілкування, для гостей із Київської області, була надана можливість відвідати незабутні для кожного українця духовні та історичні пам’ятки.

Неповторні враження залишились після відвідування Острозького Державного історико-краєзнавчого заповідника з його замком князів Острозьких, на території якого вийшли в світ знамениті видання Івана Федорова – «Азбука» та вершина його творчості – Острозька Біблія, Національного університету «Острозька академія», поля знаменитої, драматичної битви загонів Богдана Хмельницького з поляками «під Берестечком», села Пересопниця, де було сформоване відоме Пересопницьке Євангеліє – українська святиня, на якій нині складають клятву Президенти України.

Змістовні, плідні зустрічі, обмін досвідом профспілкової діяльності між профактивом Рівненської та Київської областей стали ще одним підтвердженням солідарності їх дій та єдності позицій в готовності захищати інтереси спілчан.


За матеріалами Київської обласної організації ПрофспілкиСоціальний захист спілчан – основа мотивації профспілкового членстваСоціальний захист спілчан – основа мотивації профспілкового членства

Схожі публікації


Догори