Спільні завдання - спільне навчання

    З 7 по 11 червня 2011 року відбувся спільний семінар профактиву Київської та Івано-Франківської обласних організацій галузевої профспілки на тему: «Шляхи удосконалення роботи профспілкових організацій, їх виборних органів для виконання рішень VII З’їзду Профспілки працівників освіти і науки України».
    З вітальним словом до учасників семінару звернулися голова Івано-Франківської обласної організації профспілки Мирослав Габорак і голова Київської обласної організації профспілки Анатолій Цикалюк.
    В перший день семінару учасники ознайомилися з роботою профспілкового комітету та адміністрації Нижньовербізької ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Микола Максим’юк, голова профкому Лариса Стефурак) та ДНЗ загального типу «Веселка» Коломийської районної ради Івано-Франківської області (завідувач – Богдана Тимошишина, голова профкому Марія Ковбаснюк). Завдяки їхній злагодженій роботі колективи закладів – єдина команда однодумців об’єднаних спільною метою: працювати на благо дітей.
    В другий день семінару місцем спільної зустрічі була Поляницька ЗОШ І-ІІ ступенів Яремчанської міської ради Івано-Франківської області, де адміністрація та профспілковий комітет (директор Галина Кіщук, голова профкому Василь Тимофій) створюють сприятливі умови для професійної діяльності педагогів. З цією метою обладнані сучасні кабінети, кімната відпочинку, учительська кімната. Всі працівники мають можливість у вільний час займатися фізкультурою у спортивній залі та басейні.
    Підсумком семінару стала спільна нарада голів міських та районних комітетів і рад Івано-Франківської та Київської обласних організацій профспілки на базі обласного інституту післядипломної педагогічної освіти головного управління освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації. Були розглянуті питання організаційної, правової роботи, виплати відпускних та оздоровчих.
    В роботі семінару взяв участь перший заступник начальника управління освіти і науки Івано-Франківської ОДА Іван Будзак, який надав вичерпану інформацію про діяльність обласного управління освіти і науки, перспективи галузі освіти та відповів на численні запитання.
    В Івано-Франківській області порозуміння, тісна співпраця та консолідація зусиль адміністрації і обласної організації профспілки сприяють захисту професійних і соціальних прав та інтересів працівників галузі. Тут багато зроблено для того, щоб об’єднати зусилля профспілки і влади для недопущення соціальної напруги в суспільстві.
    На семінарі було прийнято рішення зосередити зусилля на роботі в первинних профспілкових організаціях, трудових колективах, готувати профспілкових лідерів, які вміти б вести переговори в рамках соціального діалогу.
    Були отримані рекомендації щодо порядку укладання колективних договорів в установах і закладах освіти.
    Саме таке ділове спілкування – шлях до підвищення авторитету та створення сучасного іміджу профспілок в українському суспільстві, впевненого крокування в майбутнє.

Служба зв'язків галузевої Профспілки з громадськістю та ЗМІ


Спільні завдання - спільне навчання    Спільні завдання - спільне навчання    Спільні завдання - спільне навчання


Спільні завдання - спільне навчання    Спільні завдання - спільне навчання    Спільні завдання - спільне навчання
0
17 червня 2011
3 351
---

Схожі публікації


Догори