Зустріч молодих учителів Черкащини у Сахнівці

Зустріч молодих учителів Черкащини у Сахнівці
Прославляймо, любі друзі,
Слово вчителя напутнє:
«Тільки добре, щедре серце
Кращим зробить світ майбутній!»


Такими словами «Гімну добротворців» традиційно зустрічають гостей учні Авторської О.А.Захаренка школи с. Сахнівки Корсунь-Шевченківського району, що на Черкащині. Ці рядки є продовженням слів Народного вчителя, колишнього директора школи О.А.Захаренка «Поспішайте робити добро людям, не запізніться». За його заповітами і сьогодні живе колектив навчального закладу, шанує пам'ять Олександра Антоновича і радіє кожній людині, яка приїздить до школи.

28 квітня, напередодні річниці від дня смерті видатного педагога, за ініціативи та фінансової підтримки районних організацій Профспілки працівників освіти і науки України, молоді вчителі Корсунь-Шевченківського і Кам’янського районів зустрілися в Сахнівській школі, поклали квіти на могилу О.А.Захаренка. Начальники відділів освіти Ю.В. Полтавець та О.Г. Шамрай, голови районних організацій Профспілки працівників освіти і науки України В.С.Кузьміна і О. І. Цвіркун звернулися до молодих педагогів з напутніми словами – об’єднатися навколо знаменитого земляка, закликали вивчати і впроваджувати його досвід, ідеї, бути справжніми вчителями, які будуватимуть міцну державу, як про те мріяв Олександр Антонович.

Директор Кам'янської школи № 3 школи О.Г. Гончарик запросив відвідати школу, де навчався юний Захаренко, де він формувався як людина.

Директор Сахнівської школи І.Л. Рибалка коротко ознайомив молодих учителів з територією школи, її комплексами, музеями, обсерваторією, майданчиками, дендропарком… А розпочалася екскурсія з музею села Сахнівка та музею О.А.Захаренка.

Чимало вражень винесли учасники зустрічі від побаченого, адже Сахнівська школа й донині є прообразом сільської школи майбутнього. Тут все ще зберігається невидима присутність колишнього директора, надзвичайно добрими і трудолюбивими ростуть 138 вихованців цієї школи. Великим патріотизмом наповнені розповіді дітей-екскурсоводів, вітальні вірші, розповіді вчителів про школу.

Прохолодою і свіжістю голубої води зустрів вчителів нещодавно відкритий шкільний басейн, він манив відчути його приємні обійми, тому найсміливіші попробували свої сили в змаганнях з плавання.

Голови рад молодих вчителів Кам’янського та Корсунь- Шевченківського районів Михайлюк Юлія Олегівна та Галата Ірина Петрівна від імені учасників висловили вдячність за теплий прийом, запевнили, що всі, хто обрав нелегку професію вчителя, з гідністю нестимуть вогонь добра, радості і творчості запалений нашим земляком О.А. Захаренком.


Корсунь-Шевченківський райком Профспілки

Схожі публікації


Догори