«Учитель-учителів» – урок пам’яті

«Учитель-учителів» – урок пам’ятіДнями у відділі освіти Смілянської РДА відбувся урок-спогад на тему: «Учитель учителів», присвячений пам’яті заслуженого вчителя, людини – педагога, колишньої завідуючої районним відділом освіти Лідії Миколаївни Сироти – Коломієць.

Учасниками заходу були: заступник голови РДА з гуманітарних питань Н.В. Косенко, начальник відділу освіти В.М. Підмогильна, учителі району, педагоги-ветерани, заступники директорів з навчально-виховної роботи, голови профкомів.

Всіх на урок покликав дзвінок, було запалено свічку пам'яті...

Захід розпочала голова ради Профспілки Н.Г. Плясунова. Урок, який пройшов у три етапи, провела завідуюча РМК М.О. Самарська.

Під час уроку стартував районний освітянський проект: «Ми їх пам’ятаємо. Ми їх шануємо», а також було ініційовано створення районної освітянської премії імені Лідії Сироти.

Учитель початкових класів Березняківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради Н.А.Олійник – представник освітянської династії презентувала авторський вірш «Батькам-учителям» у супроводі світлин про родину.

Присутні переконались, що людина живе доти, доки про неї пам’ятають. Про Лідію Миколаївну Сироту – Коломієць та її добрі освітянські справи сьогодні згадували всі з щирістю і повагою.


Смілянська районна організація Профспілки,
Черкаська область


«Учитель-учителів» – урок пам’яті

Схожі публікації


Догори