Освітяни Смілянщини отримають диплом та премію імені Л.М. Сироти

Освітяни Смілянщини отримають диплом та премію імені Л.М. СиротиВесною 2013 року за спільної ініціативи голови районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Н.Г. Плясунової та завідуючої РМК М.О. Самарської відбувся урок-спогад на тему: «Учитель учителів», присвячений пам’яті заслуженого вчителя, людини-педагога, колишньої завідуючої районним відділом освіти Лідії Миколаївни Сироти-Коломієць.

Під час уроку стартував районний освітянський проект: «Ми їх пам’ятаємо. Ми їх шануємо». Учасники заходу у рамках Проекту запропонували заснувати районну освітянську премію імені Лідії Миколаївни Сироти.

Ця подія не залишила байдужими освітян та громадськість району. Про змістовний урок-пам'ять, старт Проекту говорили у кожному навчальному закладі району, розповідали на каналі місцевого телебачення «Сміла ТВ», писали у газеті «Смілянські обрії», на офіційних сайтах: Профспілки працівників освіти і науки України, Смілянської РДА, відділу освіти та районної профспілкової організації.

При відділі освіти Смілянської РДА було створено ініціативну робочу групу, яка підготувала Положення про Премію, опис диплома, порядок нагородження та виплати.

16 липня 2013 року на сесії Смілянської районної ради депутати одноголосно прийняли рішення про заснування щорічної заохочувальної відзнаки «Премія імені Л.М.Сироти Смілянської районної ради та Смілянської райдержадміністрації», затвердили Положення про премію, опис диплома лауреата, порядок призначення та виплати, склад комісії з питань нагородження.

До складу комісії з питань нагородження включено кандидатуру голови районної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Надзвичайно приємно, що вже восени 2013 року, у День працівників освіти, двоє найкращих освітян району за особливі заслуги, успіхи та досягнення отримають почесну нагороду – дипломом та премію імені Л.М.Сироти Смілянської районної ради та Смілянської райдержадміністрації.

Президія Смілянської районної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори