Актуальні освітянські питання області обговорили на зустрічі з народним депутатом

Актуальні освітянські питання області обговорили на зустрічі з народним депутатом12 червня 2015 року за ініціативою Херсонської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України відбулася зустріч з депутатом Верховної Ради України, першим заступником Голови Комітету з питань науки та освіти, професором Олександром Володимировичем Співаковським.

Відкриваючи зібрання Голова Херсонської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Людмила Кучерява наголосила, що від соціального діалогу між владою, депутатським корпусом, роботодавцями та Профспілками залежить стан соціально-трудових відносин, захищеність працівників галузі,спокій у країні, європейська спрямованість держави. Адже саме людина, її життя і здоров'я, честь і гідність – це орієнтири, які повинні бути в основі перетворень в державі.

Високоповажний гість коротко окреслив мету та основні завдання, які стоять перед Комітетом з питань освіти та науки та свою власну позицію щодо деяких питань подальшого розвитку нашої держави, відношення до проекту Закону України «Про освіту».

Відтак відбулася жвава дискусія у форматі запитання-відповідь із профспілковим активом районних, міських та первинних профспілкових організацій освіти Херсонщини, до якої приєднався в.о. начальника управління освіти і науки Херсонської облдержадміністрації Євген Криницький.

Питання, які підіймалися під час зустрічі, стосувалися найбільш наболілих та гострих тем сьогодення: прийняття Верховною Радою соціально-направлених законів, підвищення ефективності роботи Уряду щодо подолання корупції, впровадження реформ для поліпшення життя простих українців, посилення підтримки освітянської галузі, обговорення проектів Закону України «Про освіту».

На завершення зустрічі присутні отримали надію на виділення додаткових коштів на індексацію, збереження педагогічного навантаження, наповнюваності класів, обіцянку народного обранця голосувати за відновлення санаторно-курортного лікування працівників, оздоровлення дітей. Домовилися й про подальшу співпрацю.

Народному депутату України Олександру Співаковському за результатами зустрічі вручено Звернення щодо вирішення нагальних питань освітянської галузі, а також Звернення спільного представницького органу об”єднань профспілок до депутатських фракцій.

Лариса Поліщук, Андрій Поліщук,
власкори Херсонської обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори