Розвиток двосторонніх партнерських відносин

Розвиток двосторонніх партнерських відносинКомітет Херсонської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України має добру традицію – організовувати для профактиву області робочі поїздки регіонами України, в ході яких активісти вивчають позитивний досвід роботи своїх колег, детально знайомляться з роботою обласної, районних та первинних організацій, переймають ефективні форми і методи профспілкової діяльності.

Цього року делегація Херсонської області на три дні відправилась до Вінницької області – чудового краю мальовничої природи, незабутніх історичних місць та працьовитих і доброзичливих людей.

Поїздка відбувалася на зелені свята з 31 травня по 2 червня 2015 року. Не зважаючи на святкові дні, Вінниччина зустріла херсонців привітно. як справжніх друзів та однодумців.

Відбулася продуктивна зустріч за круглим столом, під час якої голова Вінницької обласної організації Сергій Пугачов презентував роботу своєї організації, поділився передовим досвідом та надбаннями у профспілковій діяльності і відповів на численні запитання гостей, що стосувались соціального захисту спілчан, духовного збагачення та фізичного вдосконалення працівників галузі. Діалог був відкритим, дружнім, щирим, конструктивним. Сторони обмінялися цікавими ідеями і планами вдосконалення профспілкового руху.

Крім робочих моментів, ця подорож не обійшлась без відвідування історичних та культурних пам’яток, знайомства з духовними надбаннями українського народу.
Члени делегації були вражені рукотворними краєвидами, ландшафтами Софіївського парку міста Умані, історичними і архітектурними пам’ятниками старої Вінниці, унікальними місцями, пов'язаними з життям та діяльністю М.І. Пирогова та М.М.Коцюбинського.

По-справжньому незабутнє враження на херсонців справило лазерне шоу на найбільшому в Європі музичному фонтані.

Як і завжди активісти Херсонської облорганізації Профспілки освітян повертались з цієї дивовижної подорожі з новим багажем цікавих знань, приємними враженнями і гарним настроєм.

Лариса Поліщук, Андрій Поліщук,
власкори Херсонської обласної організації Профспілки


Схожі публікації


Догори