Спільна праця – запорука успіху

Спільна праця – запорука успіхуУ період із 6 червня до 8 червня 2012 року відбувся спільний захід Херсонської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та управління освіти та науки Херсонської обласної державної адміністрації, у рамках якого проведено спільне засідання пленуму обкому Профспілки та колегії управління освіти і науки.

Основним питанням, винесеним на порядок денний, стало обговорення роботи виборних органів Херсонської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України щодо здійснення громадського контролю за виконанням норм трудового і галузевого законодавства.

Голова обкому Профспілки Людмила Кучерява у своїй доповіді зупинилась на основних положеннях дотримання діючого трудового законодавства та відзначила, що проведені заходи в районах області сприяли підвищенню ефективності роботи закладів освіти, реалізації на основі Угоди між Херсонським обкомом Профспілки та управлінням освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації професійних, трудових прав і гарантій працівників, поліпшенню умов праці, веденню ділової документації.

Протягом 2011 року працівники апарату обкому з виїздом у міста, райони, професійно-технічні, вищі навчальні заклади організували навчання голів первинних профорганізацій, провели прийом членів профспілки. Як результат – зменшено кількість звернень на адресу керівних профспілкових органів. Дає свій позитивний результат і постійна робота з депутатським корпусом.

Присутні активно обговорювали підняті у доповіді питання. У виступах голів Генічеської районної організації Профспілки Андрія Поліщука, первинної профспілкової організації Херсонського ліцею харчової промисловості Олени Зінченко, Голопристанської районної організації Наталії Слюсар підняті проблеми, які потребують нагального вирішення: стан фінансування закладів освіти, відряджень працівників профтехосвіти комунальні пільги освітян сільської місцевості, стан дошкільного виховання, оплата медичних оглядів.

З відповіддю щодо реалізації критичних зауважень та втілення їх у життя виступив начальник управління освіти і науки Херсонської державної обласної адміністрації Андрій Яценко. Він підкреслив, що профспілка освітян області докладає багато зусиль для вирішення проблем соціального захисту працівників галузі. Управління зі свого боку буде намагатися також робити все можливе, щоб зменшити кількість невирішених питань.

Присутні одноголосно прийняли звернення до керівників виконавчої влади та місцевого самоврядування області та постанову із зазначеного питання.

У рамках проведення заходу присутні були запрошені до Голопристанського району для обміну досвідом з питань літнього відпочинку та оздоровлення членів Профспілки та членів їх родин. Присутніх гостинно зустрічали на Зелених хуторах Таврії. Цей проект започатковано і розвивається з метою збереження та поширення культурних традицій Таврійського краю.

Радо вітали гостей і у м. Гола Пристань представники влади – голова районної державної адміністрації, голова районної ради, мер міста. Впродовж більше, ніж двохгодинного спілкування міський голова, начальник районного відділу освіти, голова районної профспілкової організації ділились досвідом спільної роботи щодо дотримання діючого трудового законодавства, надбаннями місцевих жителів у розбудові міста, підвищенні культурного рівня, розвитку і збереженню народних традицій та традицій рідного міста, досягненнями освітян району.

Керівники районних управлінь освіти та голови районних організацій Профспілки мали змогу відвідати та познайомитись з умовами відпочинку на учительській базі Голо пристанського району «Світоч», яка функціонує завдяки підтримки районної організації Профспілки працівників освіти і науки України та відділу освіти.

У рамках спільного заходу для керівників районних управлінь та голів районних організацій було також проведено ряд тренінгів за участю начальника обласного управління у справах сім'ї, молоді та спорту Олега Кравця.

Підбиваючи підсумки роботи, учасники одноголосно підтримали ініціативу Херсонського обкому Профспілки працівників освіти та науки України щодо проведення подібних спільних заходів і визнали таку практику позитивною.


Херсонська обласна організація Профспілки


Спільна праця – запорука успіхуСпільна праця – запорука успіху

Спільна праця – запорука успіхуСпільна праця – запорука успіху

Схожі публікації


Догори