Спільне засідання на Волині

Спільне засідання на Волині14 березня 2013 року відбулося спільне засідання колегії управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації і пленуму Волинського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки.

У роботі спільного засідання взяли участь начальники управлінь і відділів освіти міст і районів області, керівники вищих навчальних закладів, члени обласного комітету і ревізійної комісії Профспілки працівників освіти, перший заступник Держгіпромнагляду у Волинській області Віталій Кондратюк, представники ЗМІ.

З інформацією щодо першого питання порядку денного «Про хід виконання Угоди між управлінням освіти і науки облдержадміністрації і обласним комітетом Профспілки працівників освіти і науки на 2011-2015 роки» виступив начальник управління освіти і науки Волинської ОДА Олександр Хомич і голова обкому Профспілки працівників освіти і науки Василь Грановський.

Спільним рішенням відображено стан виконання Угоди. На пленумі прийняті Звернення по вирішенню соціальних питань (забезпечення житлом, організація пільгових і безкоштовних доїздів для педагогічних працівників сільської місцевості і т.д.) до органів місцевої влади і по питаннях збільшення заробітної плати працівникам освіти – до органів державної влади.

Учасники пленуму заслухали інформацію головного бухгалтера обкому Профспілки Олександра Федорчука про виконання бюджету обкому Профспілки за 2012 рік і затвердження профспілкового бюджету на 2013 рік.


Волинська обласна організація Профспілки


Спільне засідання на ВолиніСпільне засідання на Волині

Спільне засідання на Волині

Схожі публікації


Догори