Навчання профспілкового активу і керівників установ освіти Волині

Навчання профспілкового активу і керівників установ освіти ВолиніПланом роботи Волинського обласного комітету Профспілки передбачено навчання профспілкового активу і керівників навчальних закладів.

За взаємною домовленістю з управлінням освіти і науки обласної державної адміністрації таке навчання проходить у кожному місті та районі.

На навчання запрошуються керівники, голови первинних профспілкових організацій установ освіти, фінансові працівники управлінь і відділів освіти.

Про роботу галузевої і обласної організацій Профспілки доповідає голова обкому Профспілки Василь Грановський.

Із питань основних напрямів бюджетної політики освітянської галузі у поточному році – завідувач відділом економіки і прогнозування Олена Марчук.

Щодо актуальних питань трудового законодавства і колективно-договірного регулювання соціально-трудових відносин доповідає юрисконсульт обкому Профспілки Олександр Матвіїшин, про реалізацію Закону України «Про пенсійну реформу» виступають керівники пенсійного фонду, а з питань організаційно-статутної діяльності у первинних профспілкових організаціях перед профспілковим активом виступає Іванна Дубинка-Філозоф – заступник голови обласної організації Профспілки.

Волинська обласна організація ПрофспілкиНавчання профспілкового активу і керівників установ освіти Волині

Схожі публікації


Догори