Регулювання соціально-трудових відносин: збагачуємося досвідом профспілок Росії

Регулювання соціально-трудових відносин:   збагачуємося досвідом профспілок Росії З 2 до 10 жовтня у рамках двосторонньої програми співпраці в галузі підвищення кваліфікації профспілкових кадрів країн СНД і Балтії відбувався семінар для профспілкових працівників ФПУ. Навчання проходило у рамках угоди про реалізацію соціально значимого проекту у сфері освіти спільно з БФ «100 років профспілкового руху Росії» на базах Інституту профспілкового руху та АПСВ м. Москви.
Семінар було розраховано на десять робочих днів. Тема, що об’єднала інтернаціональну команду для збагачення досвідом, – «Регулювання соціально-трудових відносин».
У навчанні взяли участь голови територіальних організацій профспілок, керівники профспілкових вузів, вищих навчальних закладів та фахівці навчальних центрів профспілок України.

Профспілку працівників освіти і науки України у навчаннях представили заступник Голови Профспілки Любов Гарбаренко та голова Кіровоградського обкому Профспілки Світлана Скалько.

Програма навчання передбачала розгляд таких тем, як: «Проблеми міжнародного профспілкового руху», «VII з'їзд ФНПР і роль профспілкової освіти в підвищенні ефективності мотивації профспілкового членства», «Ідеологія профспілкового руху в Росії», «Регулювання соціально-трудових відносин на принципах соціального партнерства»,«Інформаційна робота в профспілках».

Навчання пройшли в активній формі та дружній атмосфері. Особливе зацікавлення викликали заняття з психології, тренінги з ділового спілкування і проблем лідерства.

За словами заступника Голови Профспілки Любові Гарбаренко семінар корисний був не лише власне навчанням, а й можливістю обмінятися досвідом з колегами і обговорити спільні питання у вирішенні проблем профспілкового руху.

Також в рамках семінару відбулася зустріч української делегації із представниками галузевої профспілки Росії та відвідання музею російського профспілкового руху ФНПР.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення


Регулювання соціально-трудових відносин:   збагачуємося досвідом профспілок Росії    Регулювання соціально-трудових відносин:   збагачуємося досвідом профспілок Росії
Регулювання соціально-трудових відносин:   збагачуємося досвідом профспілок Росії    Регулювання соціально-трудових відносин:   збагачуємося досвідом профспілок Росії

Схожі публікації


Догори