Дні обкому Профспілки в Менському районі

Дні обкому Профспілки в Менському районі15-18 жовтня представники обласної організації Профспілки відповідно до плану роботи відвідали Менський район з метою підготовки на засідання президії комітету питання про дотримання законодавства про нормування та оплату праці в закладах і установах освіти Менського району.

Протягом трьох днів було відвідано 25 навчальних закладів району, тобто кожен другий заклад. Керівникам навчальних закладів та головам профкомів надавалось правова допомога в оформленні документів щодо нормування і оплати праці.

Крім того, перевірено правильність нарахування заробітної плати членам Профспілки в бухгалтеріях відділу освіти, Менської міської та Макошинської селищної рад. Були виявлені випадки неправильного встановлення тарифних розрядів, а також підвищень окладів.

18 жовтня голова районної організації Профспілки Віктор Кулагін та начальник відділу освіти Леонід Литовченко забезпечили проведення навчання керівників навчальних закладів та голів профкомів представниками профспілки з обласного центру.

Заступник голови обласної організації Профспілки Ніна Дудка зупинилась на основних напрямках діяльності Профспілки працівників освіти і науки України та її ролі у представництві та захисті трудових та соціально-економічних прав членів Профспілки.

З гарантіями і компенсаціями в оплаті праці ознайомила присутніх Тамара Назіна, завідувач відділом соціально-правового захисту і економічних питань Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.

Юрисконсульт обласної організації Профспілки Олексій Лугина узагальнив стан нормування і оплати праці освітян району, вивчений представниками обкому протягом попередніх трьох днів. Увага учасників семінару була акцентована на специфіці в сфері оплати і нормування праці працівників освітньої галузі та ситуаціях, коли можливі порушення прав членів Профспілки.

Засідання президії комітету обласної організації Профспілки з розгляду питання про дотримання законодавства про нормування та оплату праці в закладах і установах освіти Менського району заплановане на 31 жовтня.

Чернігівська обласна організація Профспілки


Дні обкому Профспілки в Менському районі

Схожі публікації


Догори