Стан роботи з охорони праці в установах і закладах освіти Верхньодніпровського району у 2012 році

Стан роботи з охорони праці в установах і закладах освіти   Верхньодніпровського району у 2012 роціНаприкінці січня 2013 року відбулася нарада керівників навчальних закладів Верхньодніпровського району Дніпропетровської області за участю членів президії районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

На засіданні було розглянуто питання стану виконання в установах і закладах освіти району Закону України «Про охорону праці», аналіз якого озвучили голова районного комітету галузевої Профспілки Л.М. Коваленко та інженер з охорони праці відділу освіти райдержадміністрації М.М. Галюк.

Використовуючи у своєму виступі порівняльну таблицю, голова Верхньодніпровського районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України Людмила Коваленко проаналізувала досягнення і проблеми в організації у 2012 році роботи з охорони праці. Зокрема, виконання зобов’язань розділів «Охорона праці» Угоди між відділом освіти райдержадміністрації та районним комітетом Профспілки на 2011-2015 роки, колективних договорів навчальних закладів та установ освіти району.

Також вона наголосила на існуючих невирішених, або частково вирішених питаннях, конкретних завданнях відомчого адміністративного і громадського профспілкового контролю щодо поліпшення та вдосконалення цього важливого напряму роботи для створення здорових, безпечних умов навчання, виховання, праці, забезпечення захищеності трудових прав працівників освіти у сфері охорони праці.

Було відмічено значення проведення щорічного районного громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в установах і закладах освіти й участь в обласному, всеукраїнському турах цього огляду-конкурсу для реалізації поставлених завдань та стимулювання позитивних досягнень навчальних закладів району в організації роботи з охорони праці.

Із обговорюваного питання виданий наказ відділу освіти райдержадміністрації та прийнята постанова президії районного комітету Профспілки.


Людмила Коваленко,
голова Верхньодніпровської районної організації Профспілки,член ЦК Профспілки, Дніпропетровська областьСтан роботи з охорони праці в установах і закладах освіти   Верхньодніпровського району у 2012 роціСтан роботи з охорони праці в установах і закладах освіти   Верхньодніпровського району у 2012 році

Стан роботи з охорони праці в установах і закладах освіти   Верхньодніпровського району у 2012 році

Схожі публікації


Догори