Визнані кращі з охорони праці на Донеччині

Визнані кращі з охорони праці на ДонеччиніДнями на засіданні президії Донецького обкому Профспілки працівників освіти і науки України підбиті підсумки проведення громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в установах, закладах освіти і науки Донецької області у 2012 році.

Знайомство з досвідом організації роботи з охорони праці на місцях свідчать про те, що діяльність управлінь, відділів освіти, міських і районних організацій профспілки, керівників і профкомів навчальних закладів була спрямована на створення належних умов праці і навчання, контроль за виконанням чинного законодавства у сфері охорони праці.

Стан умов та охорони праці в установах і закладах освіти, які взяли участь в огляді-конкурсі, відповідає вимогам чинного законодавства України про охорону праці.

Переможцями обласного огляду-конкурсу визнані колективи, які домоглися високих показників у створенні безпечних умов праці і навчання:
Серед міст з районним поділом:

• I місце – Макіївський ліцей № 1 із загальноосвітньою школою II ступеню (директор Джалілова В.Л., голова ПК Мамічева О.О.);
• II місце – Маріупольський комунальний заклад «Міський навчально-виховний комплекс «Гімназія-школа» № 27 (директор Єжаковська М.М., голова ПК Петрашина Ж.Є.);
• III місце – Донецький комунальний дошкільний навчальний заклад ясла-садок № 314 Петровського району (завідувач Кондратенко В.Ф., голова ПК Лозовська О.І.).

Серед міст без районного поділу:

• I місце – навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-III ступенів № 11 ім.Артема – багатопрофільний ліцей» Артемівської міської ради (директор Хмельницька Л.К., голова ПК Тимошенко О.Ф.);
• II місце – дошкільний навчальний заклад № 80 «Сніжок» Краматорської міської ради (завідувач Мантуленко О.В., голова ПК Фокіна І.В.) та дошкільний навчальний заклад № 26 «Колобок» Харцизької міської
ради (завідувач Ращупкина Л.В., голова ПК Мезенцева А.М.);
• III місце – загальноосвітня школа I-III ступенів № 5 Сніжнянської міської ради (директор Бороненко В.Г., голова ПК Луканова С.П.).

Серед сільських районів:

• I місце – Новосвітська загальноосвітня школа I-III ступенів Старобешівського району (директор Стамініч Т.І., голова ПК Бондаренко Н.В.)
• II місце – Гранітненський дошкільний заклад Тельманівського району (завідувач Чорман М.А., голова ПК Піперкова В.В.)
• III місце – Зорянська спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів імені Героя Радянського Союзу П.С.Дубрівного Костянтинівського району (директор Фостик О.М., голова ПК Холод Т.О.)

У рамках оголошеного Генеральною асамблеєю ООН 20 лютого Всесвітнім днем соціальної справедливості члени президії обкому прийняли рішення і направили Президенту України В.Ф.Януковичу та Прем’єр-Міністру України М.Я.Азарову листи з вимогами усунути несправедливість щодо працівників галузі в частині виконання законодавства про освіту і про оплату праці та Указу Президента України.

Члени президії підтримали пропозицію Донецької асоціації студентських профспілкових організаторів про проведення обласного огляду-конкурсу «Студентський профспілковий лідер – 2013» і затвердили Положення. Було розглянуто й низку інших питань життєдіяльності обласної профспілкової організації.

Також цього дня проведено засідання учбово-методичної ради обкому, на якій підбито підсумки навчання профкадрів і активу Донецької організації за минулий рік, затверджено план роботи на поточний, графіки проведення круглих столів тощо.


Прес-служба Донецького обкому ПрофспілкиВизнані кращі з охорони праці на ДонеччиніВизнані кращі з охорони праці на Донеччині

Визнані кращі з охорони праці на ДонеччиніВизнані кращі з охорони праці на Донеччині

Схожі публікації


Догори