Президія обласної організації Профспілки проаналізувала роботу спілчан Чернігівського району

Президія обласної організації Профспілки проаналізувала роботу спілчан Чернігівського районуДнями відбулося чергове засідання Президії Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Цього разу розглядалося питання організації та здійснення громадського контролю виборними профспілковими органами за додержанням законодавства про працю у закладах і установах освіти Чернігівського району.

На засіданні члени Президії ознайомилися з матеріалами, що були напрацьовані членами обкому, які брали участь у підготовці питання. Відбулося обговорення інформації голови Чернігівської районної організації Профспілки Ольги Деркач та юрисконсульта обласної організації Профспілки Олексія Лугини.

Члени Президії в цілому позитивно відзначили роботу Чернігівської районної організації Профспілки по організації та здійсненню громадського контролю за додержанням законодавства про працю.

Водночас, у постанові Президії були надані і предметні рекомендації по вдосконаленню роботи районної організації. Було вказано на необхідність посилення уваги до право-роз'яснювальної та інформації роботи.

Також Президія обкому Профспілки ухвалила рішення щодо звернення до відділу освіти Чернігівської райдержадміністрації для вирішення деяких проблемних питань.

Віталій Копиш,
Чернігівська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори