Засідання президії Вінницької обласної організації Профспілки

Засідання президії Вінницької обласної організації Профспілки18 квітня 2013 року відбулося чергове засідання президії Вінницького обласного комітету Профспілки з порядком денним – «Про організацію та здійснення громадського контролю за дотриманням законодавства про охорону праці виборними органами Мурованокуриловецької районної організації Профспілки».

Доповідали голова Мурованокуриловецького райради Профспілки В.Ф. Мудрик та головний консультант юрслужби обкому Профспілки Т.А. Гиренко.

Голова обласної організації Профспілки С.Г. Пугачов довів до відома членів президії інформацію стан виконання Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та Центральним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України на 2011-2015 роки, що була предметом розгляду на VI пленумі ЦК Профспілки 17 квітня 2013 року.

Також вирішувалися питання щодо проведення обласних туристичних змагань серед педпрацівників (3 травня у с. Воробіївка Немирівського району ), заключного Гала-концерту обласного фестивалю «Проліски надії – 2013» (15 травня, академічний музично-драматичний театр ім. М.Садовського м. Вінниці, поч. об 11.00), про участь у Всеукраїнських змаганнях з активних шахів серед педагогічних працівників (23-25 квітня, м. Київ, «Пуща-Водиця») та інші питання діяльності організації.

Вінницька обласна організація Профспілки


Засідання президії Вінницької обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори