Профспілкове навчання Верхньодніпровського райкому: фахово і компетентно

Профспілкове навчання Верхньодніпровського райкому: фахово і компетентноВиконуючи свої статутні завдання та положення Основних напрямів діяльності Профспілки працівників освіти і науки України на 2011-1015 роки, президія Верхньодніпровської районного комітету галузевої Профспілки приділяє значну увагу навчанню профспілкового активу формам і методам профспілкової організаційно-масової та правозахисної роботи.

22 листопада 2012 року відбувся плановий семінар голів первинних профспілкових організацій навчальних закладів і установ освіти району, який вела голова райкому Профспілки Л.М. Коваленко.

Під час навчання були обговорені новини профспілкового руху щодо здійснення соціально-економічного захисту освітян, зміцнення профспілкової єдності та солідарності, посилення інформаційної роботи, а також організаційні заходи з підготовки до проведення звітних зборів у первинних профспілкових організаціях навчальних закладів та чергового пленуму районного комітету Профспілки з питань охорони праці, аналізу виконання у 2012 році зобов’язань сторін за колективними договорами, завершення районного туру галузевого громадського огляду стану умов і охорони праці, профспілкової річної статистичної звітності та інші питання планової профспілкової діяльності.

Певна увага на навчанні була приділена організації роботи комісій (уповноважених) із соціального страхування навчальних закладів району, які очолюють, в основному, голови первинних профспілкових організацій, забезпеченню державних соціальних гарантій працівникам освіти за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, аналізу рівня захворюваності та стану оздоровлення спілчан.

У роботі семінару взяла участь директор Верхньодніпровської міжрайонної виконавчої дирекції Дніпропетровського обласного відділення ФСС з ТВП Т.С. Гальченко, яка розповіла про порядок призначення і виплати застрахованим особам-освітянам допомог з тимчасової втрати працездатності і на поховання, про стан і перспективи їхнього санаторно-курортного лікування, забезпечення дітей освітян новорічними подарунками та дитячими оздоровчими путівками. Від спеціаліста Фонду учасники семінару отримали кваліфіковані відповіді на запитання, які у них виникали та які їх турбували.

Райком Профспілки підготував всім профспілковим активістам пакети інформаційних та інструктивно-методичних матеріалів із пам’ятками, бланками, зразками документів на допомогу у здійсненні громадського контролю за додержанням законодавства про працю, охорону праці, соціальне забезпечення працівників освіти та щодо організації профспілкової роботи.

В урочистій обстановці пройшла церемонія нагородження переможців районного огляду на кращу первинну профспілкову організацію навчального закладу Верхньодніпровського району у 2012 році, після якої голови профспілкових комітетів цих профорганізацій М.Г. Пінкаль (Верхньодніпровська СЗШ №1), А.В. Філіпчак (Верхньодніпровський КДНЗ №3 «Дзвіночок»), Т.А. Кущова (Новомиколаївська СЗШ №1) презентували колегам свій досвід організації профспілкової діяльності з використанням представлених ними на огляд документів, фотоматеріалів та мультимедійних демонстрацій.

Профспілкове навчання пройшло на високому організаційному рівні, фахово і компетентно.

Людмила Коваленко,
голова Верхньодніпровської районної організації
Профспілки, Дніпропетровська область


Профспілкове навчання Верхньодніпровського райкому: фахово і компетентноПрофспілкове навчання Верхньодніпровського райкому: фахово і компетентно

Профспілкове навчання Верхньодніпровського райкому: фахово і компетентноПрофспілкове навчання Верхньодніпровського райкому: фахово і компетентно

Схожі публікації


Догори