Зібрання профспілкових лідерів освітніх закладів району

Зібрання профспілкових лідерів освітніх закладів району29 квітня 2014 року у приміщенні актової зали Новоселицької гімназії, за участі голови Чернівецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Володимира Васильовича Дудчака, відбувся Пленум райкому Профспілки та семінар – навчання голів профспілкових комітетів навчальних закладів району.

Ключовою темою порядку денного було питання «Про проведення звітів і виборів у первинних профспілкових організаціях та підготовку до ХХІІІ районної звітно-виборної конференції».

Голова райкому Профспілки Лілія Єремейко презентувала присутнім «Дорожню карту» і продемонструвала покрокову послідовність виконання підготовчої роботи та проведення звітно-виборчих зборів, зразки оформлення необхідної документації та алгоритм діяльності кожного члена профкому.

Неоцінимим порадником та помічником для кожного у процесі здійснення цієї нелегкої кропіткої роботи стане «Збірка матеріалів з питань підготовки та проведення звітно-виборних зборів у первинних профспілкових організаціях», який розробив обласний комітет профспілки.

«У 2014 році закінчуються статутні повноваження виборних профспілкових органів, оновлюються ряди профспілкових активістів. Саме у цей час потрібно докласти максимум зусиль, щоб наші спілчани гідно оцінили діяльність нашої професійної спілки, її роль у соціально-економічному захисті прав та інтересів працівників галузі, їх моральну, матеріальну підтримку, культурно – пізнавальний, спортивно – оздоровчий супровід. Наше завдання зробити все необхідне, щоб звітно-виборна кампанія пройшла на високому організаційному рівні, стала стимулом для подолання існуючих у профспілковій діяльності труднощів, усунула недоліки, виявила приховані резерви», – саме такою була ключова думка очільників обласної, районної профспілкових організацій.

На завершення учасники зібрання обговорили постанови Кабінету Міністрів від 25.03.2014 № 88 та від 25.03.2014 № 89 щодо змін умови виплати надбавок педагогічним працівникам закладів освіти за престижність праці, а також працівникам бібліотек за особливі умови праці, заходи по економному та раціональному використанні бюджетних коштів (затверджених розпорядженнями Кабінету Міністрів, обласної державної адміністрації) та дії Профспілки щодо зазначених нормативних актів.

Лілія Іванівна, від імені всіх спілчан району, подякувала обласний комітет профспілки, особисто Василя Васильовича Безручака за оперативні, компетентні, якісні, фахові юридичні консультації, кваліфіковану допомогу у вирішенні будь-якого питання, превентивну ефективну діяльність, що забезпечують надійний захист власних прав, свобод та законних інтересів кожного члена профспілки.

Чернівецька обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори