Завершилося навчання в Менській районній школі профспілкового активу

Завершилося навчання в Менській районній школі профспілкового активу15 квітня 2015 року в приміщенні Менської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося заключне заняття в районній школі профактиву.

Більшість слухачів даного навчання представляли первинні профспілкові організації закладів освіти району, а куратором роботи Школи в районі був голова Менської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Віктор Кулагін.

Починаючи з жовтня на щомісячних семінарах голови первинних профспілкових організацій отримували знання з трудового законодавства, організаційної та інформаційної роботи, психологічних аспектів роботи профлідера та інші.

На заключному занятті розглядалися останні дві теми: «Новації законодавства для роботи профспілкової організації» та «Основи комунікацій в профспілці».

На закінчення семінару викладачі Навчально-методичного центру профспілок вручили слухачам сертифікати про підвищення кваліфікації і побажали якомога частіше використовувати отримані знання у щоденній роботі.

Віталій Копиш,
Чернігів

Схожі публікації


Догори