На пленумі Чернігівської обласної організації Профспілки розглянуто стан виконання Угоди з управлінням освіти і ОДА

На пленумі Чернігівської обласної організації Профспілки розглянуто стан виконання Угоди з управлінням освіти і ОДА26 листопада 2013 року на пленумі комітету Чернігівської обласної організації Профспілки розглядалося питання “Про стан виконання обласної Угоди між управлінням освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації і Чернігівською обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України на 2012-2015 роки».

У роботі пленуму взяли участь члени комітету обласної організації Профспілки, члени ревізійної комісії, начальники управлінь і відділів освіти.

Доповідачами були Тетяна Матвеєва — голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та Микола Конопацький — заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації.

Найбільш актуальним на пленумі було виконання розділу «Нормування і оплата праці». Тетяна Матвеєва зазначила, що станом на 20 листопада заборгованість із заробітної плати працівникам освіти області склала 85,9 млн. грн. І почались проблеми в цьому році як ніколи рано – ще у серпні. Це при тому, що у новий рік ми увійшли без заборгованості з оплати праці, а на заробітну плату в середньому по області не вистачає 2,9 місячних фондів. Проблемною залишається і виплата винагороди педпрацівникам.

Лідер обласної організації Профспілки також зупинилась на виконанні норм угоди щодо збереження робочих місць, надання відпусток, охорони праці, безкоштовного підвезення педагогічних працівників сільської місцевості. Згадано було і про проведу за звітній період фізкультурно-оздоровчу, культурно-масову та спортивно-туристську роботу.

Микола Конопацький акцентував увагу присутніх на основних результатах спільної роботи, проведеної управлінням освіти і науки та обласною організацією Профспілки щодо реалізації заходів, визначених Угодою. Він також запевнив, що управління освіти і науки і надалі буде докладати всіх зусиль та сприяти дотриманню вимог положень, визначених Угодою, що сприятиме захисту інтересів і соціальних гарантій всіх учасників навчально-виховного процесу.

В обговоренні доповідей взяли участь члени комітету: Віктор Кулагін (голова Менської районної організації Профспілки), Євген Бондарчук (голова Носівської районної організації Профспілки), Володимир Ткаченко (голова Семенівської районної організації Профспілки), Катерина Короткевич (голова Новгород-Сіверської районної організації Профспілки), Віталій Никоненко (голова Срібнянської районної організації Профспілки), Людмила Рілова (заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої школи № 6 м. Прилуки), Анатолій Тимошенко (проректор Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка, голова первинної профспілкової організації працівників).

Від учасників пленуму прийняте звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства фінансів України, Міністерства освіти і науки України, комітетів Верховної Ради з питань бюджету та з питань науки і освіти щодо фінансування галузі освіти в області та прийняття постанови Кабміну про рівень І тарифного розряду з 1 грудня 2013 року.

Віталій Копиш, Чернігівська обласна організація Профспілки


На пленумі Чернігівської обласної організації Профспілки розглянуто стан виконання Угоди з управлінням освіти і ОДА

Схожі публікації


Догори