Навчання – один з факторів запоруки успіху

Навчання – один з факторів запоруки успіхуУ червні цього року Рівненською обласною радою Профспілки працівників освіти і науки України проведено виїзний семінар «Пріоритетні напрямки роботи виборних органів організаційних ланок обласних профорганізацій у реалізації Основних напрямів діяльності Профспілки» для голів рад і комітетів органок на базі Херсонської області

Програма семінару була насиченою та цікавою. Про здобутки та проблеми профспілкової роботи, вирішення окремих питань статутної діяльності виборних органів Профспілки розповідали Л.В. Кучерява, голова Херсонської обласної організації Профспілки, Ю.І. Кравець, голова Рівненської обласної організації Профспілки, Л.О. Охрименко, голова Цюрюпинської РОП, Н.О. Слюсар, голова Голопристанської РОП, Л.М. Поліщук, голова Херсонської МОП.

Питання соціального партнерства стало предметом обговорення з Є. С. Поляковим, головою Голопристанської РДА та А.А. Яценко, начальни-ком департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської ОДА.

Учасники семінару окреслили головні заходи посилення захисту трудових та соціально-економічних прав та інтересів освітян.
У захваті були рівненчани від екскурсій в біосферний заповідник «Асканія Нова» – єдине місце на континенті, в якому збережено абсолютно заповідний степ.

Неабияке враження справили на учасників семінару гарні, щирі, доброзичливі, закохані у свій край люди; цілюще повітря, сонце і морська вода привітної Херсонщини.

На завершення семінару його учасники висловили думку, що здобуті під час семінару знання сприятимуть у подальшій роботі, а співпраця голів рад і комітетів організаційних ланок Рівненської та Херсонської обласних організацій Профспілки працівників освіти і науки України продовжуватиметься і буде тривалою та плідною.


Рівненська обласна рада Профспілки


Навчання – один з факторів запоруки успіхуНавчання – один з факторів запоруки успіху

Схожі публікації


Догори